KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2009 - 21.11.2009

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 312
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 251x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Julie Poslední SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Vydrová SKC Louny CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Daniel Janata Sport Relax CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dan Novák SK Jihlava CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Marek Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Kryštof Blahota Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jiří Vrabec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata žáci 12-14 let Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Šabartová SK Jihlava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kateřina Soukupová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Viktorie Taušová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kateřina Marešová SKC Louny CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Michal Štulpa SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Ippon team CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Juraj Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci +40kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Martin Wolfschläger TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Vadym Potapenko Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg David Vodička SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -50kg Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk