KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2009 - 21.11.2009

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 312
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 251x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Kočvara Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Julie Poslední SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Skalníková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Vydrová SKC Louny CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Daniel Janata Sport Relax CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dan Novák SK Jihlava CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Brtna Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Marek Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Kryštof Blahota Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jiří Vrabec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata žáci 12-14 let Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Šabartová SK Jihlava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kateřina Soukupová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Viktorie Taušová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kateřina Marešová SKC Louny CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Jan Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Jiří Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Michal Štulpa Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Ippon team CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Juraj Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci +40kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Martin Wolfschläger Baník Příbram CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Moravec Baník Příbram CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -40kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Pavel Polák TARO KAN CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg David Vodička SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -50kg Lucie Holoubková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Tadeáš Holý Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg David Richtr KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Filip Dvořáček Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Lukáš Vilt Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH Filip Dvořáček Baník Příbram CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Barbora Hájková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Eliška Prokorátová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Barbora Hájková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Eliška Prokorátová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk