KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2009 - 10.10.2009

Město Kostelec nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 268
Kluby na medailových pozicích 51
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 48x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Pavel Kudělka Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
5. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Šipošová Arkádia Galanta SVK SVK
kata muži
1. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata muži David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata ženy Anna Maria Horváthová Arkádia Galanta SVK SVK
kata veteráni -47 let
1. kata veteráni -47 let Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata veteráni -47 let Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata veteráni -47 let Jiří Dvořák SK Trial CZE CZE
3. kata veteráni -47 let Miroslav Gruber SK Trial CZE CZE
kata veteráni +47 let
1. kata veteráni +47 let Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata veteráni +47 let Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata veteráni +47 let Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Andršová Sokol Dobruška CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Vlasta Mykytynová SK Trial CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) KK Kladno CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Cakl TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Lacina Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Březina KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ilie Rudenco KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Hálová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Pavelka KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Kočí KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Toman MSK Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Dvořák KK Kladno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Emily Vitasović Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tea Duraki Lav Pula CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ramon Tumbas Lav Pula CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nensi Grižančić Lav Pula CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg David Ryvol USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Hons Chotěboř CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kamila Klečková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Fürstová MSK Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Marcela Čtvrtníková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
3. kumite muži -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -67kg Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -75kg Pavel Marko Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Šereda Chotěboř CZE CZE
5. kumite muži -75kg Zdeněk Florián KK Kladno CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži -84kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite muži +84kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Pavla Stojková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Miroslav Gruber SK Trial CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Dvořák SK Trial CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Lav Pula CRO CRO
2. kumite team dorostenky (14-15) Lav Pula CRO CRO
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Wakizashi Ostrava CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
2. kumite team muži Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite team muži SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite team muži Chotěboř CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk