KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2007 - 25.02.2007

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 120
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.79%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Viktor Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nela Brožková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Kárská Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Folda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Viktor Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Kristýna Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Buchtelík KK Přelouč CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +40kg
1. kumite st. žáci +40kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci +40kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Pavlína Dušková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci +60kg
1. kumite dorostenci +60kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +60kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci +60kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři +75kg
1. kumite junioři +75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři +75kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři +75kg Filip Gerlich SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři +75kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 BRH Lucie Hammerlindlová KK Přelouč CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk