KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pardubice Open 2019 - 15.06.2019

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Lions Pardubice
Kluby na medailových pozicích 6
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Řezníček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
7. kata st. žáci (12-13) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
7. kata st. žákyně (12-13) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
7. kata dorostenci (14-15) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
3. kata junioři (16-17) Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
2. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži U21
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata muži Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Prokůpková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Prokůpková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
5. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
5. kumite st. žákyně -42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
3. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
3. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ženy -68kg
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
2. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 01.12.2018
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk