KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pardubice Open 2019 - 15.06.2019

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Lions Pardubice
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata Masters ženy U45
1. kata Masters ženy U45 Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy U45 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matúš Eliáš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jayden Seifert Mukin Shorin USV Gross Gerungs AUT AUT
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Enev Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Řezníček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Milena Zurek WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kata ml. žákyně (7-9) Marta Streubel UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Nadia Duczmal UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzanna Szymańska UKS Shodan Zduny POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Milena Zurek WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kata ml. žákyně (10-11) Viktória Kadlecajová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Vnuková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Florek Česká republika CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bartosz Zamaro WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Maria Kulakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Le Champions team - Chodov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Česká republika CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Patryk Dul WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Maria Kulakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Smutný Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
kata muži
1. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata muži Šimon Branda Česká republika CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
5. kata muži Parshuram Bastola Karate Champions Club NEP
5. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata muži Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Ladislav Havel Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Peter Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Parshuram Bastola Karate Champions Club NEP
2. kata Masters muži U50 Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Hana Janová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Champions Team CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (12-13) Champions Team CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Target Sport Milovice CZE CZE
kata team Masters muži
1. kata team Masters muži Target Sport Milovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jayden Seifert Mukin Shorin USV Gross Gerungs AUT AUT
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matúš Eliáš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jayden Seifert Mukin Shorin USV Gross Gerungs AUT AUT
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Enev Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Wilhelm Herzog Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Fabio Puhr Mukin Shorin USV Gross Gerungs AUT AUT
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lisa Puhr Mukin Shorin USV Gross Gerungs AUT AUT
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Prokůpková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jaqueline Meinert Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Dominika Vnuková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Franková Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Markéta Klewarová Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Hannah Langhammer Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Prokůpková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pošmurová Champions team - Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite st. žáci -39kg Adam Šmejkal Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Sanjiv Kumar Diamond Sports Karate Association IND IND
5. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marius Freiwald Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Bednář Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kimi Zita Česká republika CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Polák Česká republika CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Florek Česká republika CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Duchoň Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Přemysl Čarek Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Natálie Soukupová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Česká republika CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Rosvaldová Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Hannah Langhammer Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Klaudia Swat UKS Shodan Zduny POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Julian Pal Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marius Freiwald Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pascal Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Kryštof Ruža Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Pascal Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Laura Röder Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Medová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Merle Freudenberg Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Chobotová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adna Alibegic Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Klára Muzikářová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Merle Freudenberg Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Krišal Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Schánilec Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Anton Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Česká republika CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Dominik Kočandrle Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Matyáš Malý Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Finchok Dorje Lama Karate Champions Club NEP
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Petr Podrábský Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Rohit Budhathoki Karate Champions Club NEP
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -60kg Ismail Beyrouk Maroko MAR MAR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite muži -75kg Amer Delic Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
3. kumite muži -75kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -75kg Sushil Paudel Karate Champions Club NEP
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -84kg Dominik Nechyba Česká republika CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Hadi Arab Isfahan Province Karate Council IRI IRI
2. kumite muži +84kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Admir Redzic Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Krych Česká republika CZE CZE
2. kumite muži BRH Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži BRH Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Madeleine Mesanovic Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite ženy BRH Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite Masters muži 50+
1. kumite Masters muži 50+ Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Kateřina Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team ml. žáci Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team ml. žákyně
1. kumite team ml. žákyně Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite team ml. žákyně SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Champions Team CZE CZE
2. kumite team st. žákyně Champions Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žákyně UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Maroko MAR MAR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pohár nadějí 2019 06.04.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk