KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2021 - 1.kolo - 13.06.2021

Město Karlovy Vary
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Svaz karate KV Kraje
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
37.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Max Vajner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Michal Abdulajev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Gia-Minh Hoang TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Soňa-Pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Terezie Částková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Kolková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Pichlerová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Pavel Málek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Hoda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mikuláš Věrný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Braný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Přikryl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Max Vajner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Křápek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dmitrij Vaněk TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Zikmund TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Malý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Jindra Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Abdulajev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Gia-Minh Hoang TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eva Malá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Soňa-Pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Bromová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Tereza Pichlerová Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Hynek Salač Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Kiprý SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Petr Severa GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Lukáš Olšiak TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Klaudie Pexová KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2021 - 1.kolo 13.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 1.kolo 12.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo 26.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk