KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo - 26.09.2020

Město Olomouc
Stát Česká republika
Pořadatel OSKe, ČSKe
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kumite team junioři (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
2. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) SKC Louny CZE CZE
1. kata team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) KKD Bruntál CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Champions Team CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Champions Team CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Champions Team CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Adam Grabovski KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Grabovski KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marková KARATE Havířov CZE CZE
11. kata ženy Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite muži -67kg Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
13. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Huličová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ženy Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy U21 Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries GRYF z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Anna Navrátilová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Bára Matoušková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Bára Matoušková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
9. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata muži Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Claudia Matejková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata muži U21 Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
13. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kata ženy U21 Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvíra Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
13. kata ženy Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata muži Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži U21 -84kg Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kata muži Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
11. kata muži Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kumite muži -67kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži U21 -67kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži U21 -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
7. kata muži Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata muži U21 Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Řezáčová SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži U21 -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
11. kata ženy Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -68kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
1. kumite muži U21 -60kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 +68kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite muži -84kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
13. kata muži Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
13. kata muži Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
11. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondra Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Kubalák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
11. kata muži Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -70kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
13. kata muži Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata ženy Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
9. kata muži Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Matějíček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
3. kata muži Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk