KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships cadets, juniors 2008 - 06.12.2008

şehir Hodonín
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Yarışmacılar 194
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 37
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
43.95%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 62x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Nidoshinkan DOJO CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
08.12.2018-09.12.2018
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır