KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 - 26.06.2017 - 27.06.2017

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Nidoshinkan Dojo, ČOV
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Štenclová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (10-11) -40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Štěpán Hirschau TJ Kdyně CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Patricie Formanová Narama Plzeň CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Štenclová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dlouhá Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Václav Mai Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk