KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 - 26.06.2017 - 27.06.2017

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Nidoshinkan Dojo, ČOV
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
67.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Štenclová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Radek Horehleď Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Müller KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (10-11) -40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Štěpán Hirschau TJ Kdyně CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Šantrochová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Patricie Formanová Narama Plzeň CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Štenclová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Gregůrková KODOKAI Brno CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Linda Bílá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dlouhá Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Václav Mai Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk