KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Krokoyama Cup 2007 - 14.04.2007

Město Koblenz
Stát Německo
Pořadatel Rheinland-Pfälzischer Karate Verband e.V.
Registrovaných jednotlivců 861
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 24-16-8


Ohodnocení kvality turnaje:
70.51%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 128x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Konstantinos Thomos Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
2. kata st. žáci (12-13) Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Philip Merkel SG 1877 Frankfurt Nied GER GER
3. kata st. žáci (12-13) Loic Nevouep Karate Ensho Sen Luxemburg LUX LUX
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Annika Rummel Hessischer Fachverband Karate GER GER
2. kata st. žákyně (12-13) Ylana Leijendeckers Nizozemsko NED NED
3. kata st. žákyně (12-13) Denise Rottewert TuS St. Arnold GER GER
3. kata st. žákyně (12-13) Diana Sonntag KC Bettembourg LUX LUX
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Maximilian Schwaar Německo GER GER
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Mustafa Astitou G.F.K. BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Isabelle Gawlick Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Lisa Albert Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Jasmine Bleul Hessischer Fachverband Karate GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Urík Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Florian Genau Německo GER GER
3. kata junioři (16-17) Gareth Hains Kaizen Central ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Wolf-Peter Mühlhans Budokan Bochum GER GER
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Stephanie Otten G.F.K. BEL BEL
2. kata juniorky (16-17) Franziska Kurz Německo GER GER
3. kata juniorky (16-17) Sharon Bletterman Nizozemsko NED NED
3. kata juniorky (16-17) Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata muži U21
1. kata muži U21 Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
2. kata muži U21 Martin Runge KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži U21 Roger Bauer Švýcarsko SUI SUI
3. kata muži U21 Bart van de Wal Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Caroline Hulliger Švýcarsko SUI SUI
2. kata ženy U21 Sarah Wachter Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata ženy U21 Justine Hulliger Švýcarsko SUI SUI
3. kata ženy U21 Hannah Neuser KC Lintgen LUX LUX
KUMITE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Dennis Lenz Oberberg Karate Gummersbach GER GER
2. kumite st. žáci -40kg Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite st. žáci -40kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite st. žáci -40kg Romain Pirson G.F.K. BEL BEL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Luciano Silvestrini SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite st. žáci -45kg Lukas Otterstätter 1. JJJKC Haßloch GER GER
3. kumite st. žáci -45kg Thomas Wendeler Oberberg Karate Gummersbach GER GER
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vincent Tamagni G.F.K. BEL BEL
2. kumite st. žáci -50kg Niels van Mourik Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žáci -50kg Rene Schomer KC Puderbach GER GER
3. kumite st. žáci -50kg Maik van Kleef Nizozemsko NED NED
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Marciano Dekker Karate Club Alken NED NED
2. kumite st. žáci +50kg Alexander Overman Karate Do Pora NED NED
3. kumite st. žáci +50kg Kevin Linster Karate Ensho Sen Luxemburg LUX LUX
3. kumite st. žáci +50kg Jurian Wanders Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite st. žákyně -44kg
1. kumite st. žákyně -44kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
2. kumite st. žákyně -44kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -44kg Katharina Kemmet Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite st. žákyně -44kg Lisa van de Kamp Karate Do Smaal NED NED
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Heidi Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite st. žákyně -50kg Cheyenne van Dijk Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žákyně -50kg Laura Framba G.F.K. BEL BEL
3. kumite st. žákyně -50kg Maria Gerstenberger Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Jessica Merk 1. JJJKC Haßloch GER GER
2. kumite st. žákyně +50kg Ina Spröde KSV Wirges e.V. GER GER
3. kumite st. žákyně +50kg Lonneke Meijer Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žákyně +50kg Kimberley Wighert Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Umut Kalayci Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Philipp Heberle KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jens Demetsenaere Champions Club BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ricardo Giegler Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Pavo Coskovic Švýcarsko SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Maxim Declerc Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Willi Trautmann KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kim Alexander Behrendt SSV Nübbel GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg David Pellisier G.F.K. BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Cyril Sollas G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Enrico Semler Bushido Beelitz GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Clint Reurslag Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite dorostenky (14-15) -53kg
1. kumite dorostenky (14-15) -53kg Robin Eijkenboom Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -53kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -53kg Linda Lachmund Bushido Waltershausen GER GER
kumite dorostenky (14-15) -60kg
1. kumite dorostenky (14-15) -60kg Caroline Müller Oberberg Karate Gummersbach GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -60kg Kaylee van Dijk Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Melanie Ulrich Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Laura Wheeler Kaizen Central ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) +60kg
1. kumite dorostenky (14-15) +60kg Lisa Ludewig Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +60kg Whitney Rose Kaizen Central ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Laura Kvasnicová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -60kg Kujtim Bajrami Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -60kg Nikolay Grigorjev Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -60kg Gilles Youmour Champions Club BEL BEL
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vincent Vasseur Sportschool Muilwijk NED NED
2. kumite junioři (16-17) -65kg Falk Kelbassa Nippon Gotha GER GER
3. kumite junioři (16-17) -65kg Vince Gertsen Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jonas Martin Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Christoph Reztlaff KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Julien Gauthey Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -70kg Steven van der Hoek Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Ilias El Azzouzi BC Hamm-Westen GER GER
2. kumite junioři (16-17) +70kg Peter Szomor Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +70kg Rexhep Goqi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) +70kg Artur Liebert SKR-Germersheim GER GER
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Fabian Kohler KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite junioři (16-17) BRH Peter Szomor Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) BRH Gabriel Kaleta Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) BRH Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky -54kg
1. kumite dorostenky -54kg Desireé Christiansen Německo GER GER
2. kumite dorostenky -54kg Nikola Bľachová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky -54kg Ashley Timmer Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky -54kg Caroline Werner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Jana Bitsch Německo GER GER
2. kumite dorostenky -60kg Linda Portugall Německo GER GER
3. kumite dorostenky -60kg Simone Becker KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite dorostenky -60kg Tina Liermann Jiyu Neumünster GER GER
kumite dorostenky +60kg
1. kumite dorostenky +60kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky +60kg Samantha Kretschmar Německo GER GER
3. kumite dorostenky +60kg Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite dorostenky +60kg Prescillia Greco G.F.K. BEL BEL
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Bľachová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Stephanie Otten G.F.K. BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) BRH Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Jana Kanz Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Noah Bitsch Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite junioři (18-20) -65kg Jallal Zakhnini G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (18-20) -65kg Matthias Tausch Bushido Beelitz GER GER
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Michael Porada Jiyu Neumünster GER GER
2. kumite junioři (18-20) -70kg Krists Kalnins Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (18-20) -70kg Wladislaw Gumarow KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (18-20) -70kg Marko Lučić Lotos Zagreb CRO CRO
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg René Smaal Karate Do Smaal NED NED
2. kumite muži U21 -75kg Milan Hajdák Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -75kg Timo Lowinger 1. Kemptener Karate Dojo GER GER
3. kumite muži U21 -75kg Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
kumite junioři +75kg
1. kumite junioři +75kg Martin Schoppel Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
2. kumite junioři +75kg Ikan Jaouad Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite junioři +75kg Mitchell de Weerd Sportschool Bushido NED NED
3. kumite junioři +75kg Paul Dorenberg Nizozemsko NED NED
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
2. kumite muži U21 BRH Patrick Bitz KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite muži U21 BRH Martin Schoppel Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
kumite juniorky -54kg
1. kumite juniorky -54kg Nadine Klietschkowski Německo GER GER
2. kumite juniorky -54kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky -54kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky -54kg Mira-Marisa Silvestrini Německo GER GER
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
2. kumite ženy U21 -60kg Claudia Gabrich Německo GER GER
3. kumite ženy U21 -60kg Kerry Gunn Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy U21 -60kg Ebru Koca KSV Wirges e.V. GER GER
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Laura Bustian Německo GER GER
2. kumite ženy U21 +60kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Lydia Mossel Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite ženy U21 +60kg Marisa Paduano Německo GER GER
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Céline Leon G.F.K. BEL BEL
3. kumite ženy U21 BRH Natalia Kartashova Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite ženy U21 BRH Lindsey Weerdenburg van Hellemond Sport NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Krokoyama Cup 2012 14.04.2012
Krokoyama Cup 2011 30.04.2011
Krokoyama Cup 2010 10.04.2010
Krokoyama Cup 2009 18.04.2009
Krokoyama Cup 2008 05.04.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk