KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Kesl Cup 2016 - 31.01.2016

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kesl Ryu Shotokan
Registrovaných jednotlivců 319
Kluby 47
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
23.53%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Kačmar Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Benedikt Kis KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Stratilová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Nejedlý TJ Karate Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Jůlie Suchá SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Hejma SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Pešan Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jonas Klimas Gojukan Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Havlíček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kopecký SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Pavel Friml SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radim Sejkora Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Filip Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Kolářová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Agur Salmi TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Muller Gojukan Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Sotonová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Kopecká SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk