KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2005 - 17.12.2005

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura ryu Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 200
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jan Lucák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Štěpánka Dzurojurková
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Klaban Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Bandasová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Jakub Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata muži Anton Volodin Karate Izrael ISR ISR
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Jana Gaňová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Pavol Šuhaj SK Global Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Bohumil Husák SK Global Praha CZE CZE
kata team mix
1. kata team mix Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team mix Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team mix Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team mix SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Simon Kerjenzev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci -35kg Alon Mushnikov Karate Izrael ISR ISR
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +35kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Igal Kuperman Karate Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci +35kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně +30kg
1. kumite ml. žákyně +30kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +30kg Daniela Vasiliev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žákyně +30kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Daniel Zavřel SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Malika Juraev Karate Izrael ISR ISR
2. kumite st. žákyně -40kg Dorit Ishaev Karate Izrael ISR ISR
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Sabina Salášková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Jiří Straka Baník Příbram CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Tomáš Kubát Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jiří Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Anatoly Markov Karate Izrael ISR ISR
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
2. kumite muži -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Tomáš Hála Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -70kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite muži -80kg Michal Held Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -80kg Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži +80kg Ondřej Troch Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lukáš Krojidlo Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Hála Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Gančár SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži BRH Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Vera Frenkel Karate Izrael ISR ISR
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Dominika Faktorová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Vera Frenkel Karate Izrael ISR ISR
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KC Podbořany CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Grand Prix Ostrava 2014 15.11.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk