KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ostrava 2014 - 15.11.2014

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB-TU Ostrava
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Krzyszt Karwowski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Aleksandr Kutcenko Legion Kaliningrad RUS RUS
3. kata ml. žáci (7-9) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Daniel Vašek ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vojtěch Podveský VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jan Král VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Maksim Stelmashenko Legion Kaliningrad RUS RUS
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Marek Machovič Seigokan SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Šimon Prievozník Seigokan SVK SVK
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Katarína Majdelenová TJ Strojár Malacky SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Annamaria Valová Seigokan SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Aneta Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubišová KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Jankurová Shihan Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Fulara KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michael Gabovič Seigokan SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Marián Današ Seigokan SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Mikolaj Dobrzynski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sonia Walaszczyk KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata dorostenky (14-15) Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Valen Ponomareva Legion Kaliningrad RUS RUS
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Bine Kolar KK Lovrenc SLO SLO
2. kata junioři (16-17) Jarl Kristian Gjerde Bærum Kampsport NOR NOR
3. kata junioři (16-17) Mateusz Bobrzyk KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata junioři (16-17) Mikolaj Dobrzynski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ana Urleb KK Lovrenc SLO SLO
2. kata juniorky (16-17) Sonia Walaszczyk KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Liliana Koporcová Hanko Kai Senica SVK SVK
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Česká republika SVK SVK
2. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata muži Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kata muži Bine Kolar KK Lovrenc SLO SLO
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Ana Urleb KK Lovrenc SLO SLO
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Dolnický MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bruno Bezák Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Aramais Balian Legion Kaliningrad RUS RUS
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Maksim Stelmashenko Legion Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Semančík Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Chudík Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Andrei Puzanov Legion Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Egor Bobov Legion Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Aleksandr Kutcenko Legion Kaliningrad RUS RUS
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Nikita Oshkin Legion Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Aleksandr Kutcenko Legion Kaliningrad RUS RUS
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Aleksei Vorobei Legion Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Aleksei Vorobei Legion Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Jurkáček TJ Strojár Malacky SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Stefania Buchtová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sofia Ryzhková Legion Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karin Hanáková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Igor Hauser Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Ondrej Zbell Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Gazdič TJ Strojár Malacky SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Róbert Schwarz KK Union Košice SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Norbert Kročian KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Buchta KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Pastrňák KARATE Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Igor Isachenkov Legion Kaliningrad RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Rejdovian Shihan Poprad SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Banaš Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Roman Blažek KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roman Blažek KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aron Budzinski KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jarl Kristian Gjerde Bærum Kampsport NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Aleksander Gorzelany KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Branislav Zguriš KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mateusz Bobrzyk KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Kristián Lecián Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Kupka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Edgar Minasyan Armenia ARM ARM
2. kumite muži -67kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite muži -67kg Artur Walasz UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži -67kg Patryk Zmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Malecký Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Seryozha Makaryan Armenia ARM ARM
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Kotala Český svaz Wa-te jitsu CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Seryozha Makaryan Armenia ARM ARM
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Edgar Minasyan Armenia ARM ARM
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Danka Lešová Shihan Poprad SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Julie Kristin Karadash Bærum Kampsport NOR NOR
2. kumite ženy -61kg Martyna Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ženy -61kg Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ženy -61kg Kateřina Hoangová Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy BRH Martyna Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ženy BRH Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ženy BRH Danka Lešová Shihan Poprad SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2020 03.10.2020
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk