KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2007 - 20.01.2007 - 21.01.2007

Město Samobor
Stát Chorvatsko
Pořadatel Samobor Anindol
Registrovaných jednotlivců 1204
Kluby na medailových pozicích 81
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakov Bunjevac Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-9) Aldemar Omerovic Rozaje MNE MNE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Zvonimir Špoljarić Mladost Osijek CRO CRO
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Filip Erjavec Slavko Krivski Termal CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-11) Benjamin Brechelmaher KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-11) Dinko Fatkic Bihac BIH BIH
3. kata ml. žáci (7-11) Andrej Kovar Slavko Krivski Termal CRO CRO
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata ml. žákyně (7-9) Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-9) Nola Jandrecic KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-9) Doris Pinturič KK Jastreb CRO CRO
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Ivana Čolak Vukovar 91 CRO CRO
2. kata ml. žákyně (7-11) Marina Glumac Vukovar 91 CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-11) Nola Jandrecic KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-11) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kata st. žáci (12-13) Nino Domitrovic Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Petar Balija KK Jastreb CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Adrijano Rajkovic KK Samobor Anindol CRO CRO
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mihaela Kobale Lošinj CRO CRO
2. kata st. žákyně (12-13) Tomislava Celizić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Rafaela Alandzak Vukovar 91 CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Hanna Keresztúri Sporting Budo Budapest HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Juraj Perkovic Chorvatsko CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Aldin Haurdić KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Haris Kovačević KK Samobor Anindol CRO CRO
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Amanda Stascik Mladost Osijek CRO CRO
2. kata dorostenky (14-15) Dragana Cvijic Tiger Velenje SLO SLO
3. kata dorostenky (14-15) Zrinka Jurendic Chorvatsko CRO CRO
3. kata dorostenky (14-15) Mihaela Petrovic Lošinj CRO CRO
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Urík Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Vladan Keković Černá Hora MNE MNE
3. kata junioři (16-17) Darko Mirotic Černá Hora MNE MNE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Saša Stefancic Muha Špela SLO SLO
2. kata juniorky (16-17) Amanda Stascik Mladost Osijek CRO CRO
3. kata juniorky (16-17) Ružica Maksimovic KK Potoci MNE MNE
3. kata juniorky (16-17) Nikolina Nekić Mladost Osijek CRO CRO
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Francesco Remoto Friuly ITA ITA
3. kata muži Ivan Ermenc KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata muži Ján Olekšák Slovensko SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kata ženy Džulijana Popović Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kata ženy Éva Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kata ženy Biserka Radulović Černá Hora MNE MNE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Stenjevec (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci -9 let Stijena (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci -9 let Bihac (BIH) BIH BIH
3. kata team ml. žáci -9 let KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) ŠD Gorica (SLO) SLO SLO
2. kata team ml. žáci (7-11) Bihac (BIH) BIH BIH
3. kata team ml. žáci (7-11) Stenjevec (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci (7-11) Mladost Ivanic Grad (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let KK Jastreb (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žákyně -9 let Saniteks (BIH) BIH BIH
3. kata team ml. žákyně -9 let Stenjevec (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně -9 let Stijena (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Tuzla Sinbra (BIH) BIH BIH
2. kata team ml. žákyně (7-11) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Stijena (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Slavko Krivski Termal (CRO) CRO CRO
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Mladost Ivanic Grad (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žáci (12-13) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žáci (12-13) Stenjevec (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žáci (12-13) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žákyně (12-13) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata team dorostenci (14-15) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
3. kata team dorostenci (14-15) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team dorostenci (14-15) Rozaje (MNE) MNE MNE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Chorvatsko CRO CRO
2. kata team dorostenky (14-15) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata team dorostenky (14-15) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team dorostenky (14-15) Tiger Velenje (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ml. žáci -32kg Boris Neverly Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci -32kg Daniel György Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci -32kg Luka Lovrić Susedgrad CRO CRO
kumite ml. žáci -36kg
1. kumite ml. žáci -36kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
2. kumite ml. žáci -36kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci -36kg Marko Blazunaj Ivanec CRO CRO
3. kumite ml. žáci -36kg Jan Piltaver Triglav SLO SLO
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
2. kumite ml. žáci -40kg Eugen Kanjir Varaždin CRO CRO
3. kumite ml. žáci -40kg David Honing Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci -40kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Anđelo Kvesić Široki BIH BIH
2. kumite ml. žáci +40kg Božo Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žáci +40kg Adam Buda Honing Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Lovro Tanackovic Podravka CRO CRO
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Anđela Stjepandić Sokol Split CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -34kg Mirna Drmic Vitez BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -34kg Dajana Crnoglavac Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -34kg Blažka Poklić Karate Klub Kranj SLO SLO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Stela Eleonora Soldat Medimurje CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -40kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Ivana Karan Okit Vodice CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Helena Stanić Metal Opatija CRO CRO
kumite ml. žákyně -42kg
1. kumite ml. žákyně -42kg Helena Pintarić Medimurje CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -42kg Minea Spilak Samuraj CRO CRO
kumite ml. žákyně +42kg
1. kumite ml. žákyně +42kg Ela Poljak Varaždin CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +42kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +42kg Mara Barbic KK Jarun Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +42kg Ana Jelic Široki BIH BIH
kumite st. žáci -36kg
1. kumite st. žáci -36kg Matej Devcic Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite st. žáci -36kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Dominik Kolarič Durdevac CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Damir Kovacic Durdevac CRO CRO
kumite st. žáci -41kg
1. kumite st. žáci -41kg Zvonimir Živković Delta Rijeka CRO CRO
2. kumite st. žáci -41kg Faris Zeljkovic Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite st. žáci -41kg Marek Berkes Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -41kg Marijan Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tin Ciglar Student Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žáci -45kg Luka Sakota Široki BIH BIH
3. kumite st. žáci -45kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žáci -48kg
1. kumite st. žáci -48kg Alexander Buda Höning Fighter club HUN HUN
2. kumite st. žáci -48kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
3. kumite st. žáci -48kg Edi Medved Stijena CRO CRO
3. kumite st. žáci -48kg Ivan Vuljak Sokol Split CRO CRO
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nikola Rendic Sokol Split CRO CRO
2. kumite st. žáci -52kg Haris Tahirovic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Tin Begic KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Ajdin Durakovic Saniteks BIH BIH
kumite st. žáci -57kg
1. kumite st. žáci -57kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite st. žáci -57kg Didak Andric Delta Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Marin Zeljkovic Tomanovic Sokol Split CRO CRO
kumite st. žáci +57kg
1. kumite st. žáci +57kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
2. kumite st. žáci +57kg Filip Dimitransinovic Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Denis Erent Student Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Filip Soro Črnomerec CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Valentina Kras Ivanec CRO CRO
2. kumite st. žákyně -40kg Anda Planinic Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Helena Stanić Metal Opatija CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Kristina Vucicevic Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -45kg Esmeranda Ibrahimpasic Bihac BIH BIH
3. kumite st. žákyně -45kg Lea Bečirovič Susedgrad CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Hanna Keresztúri Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Martina Ladic Medimurje CRO CRO
2. kumite st. žákyně -50kg Tjaša Ristić Karate Klub Kranj SLO SLO
3. kumite st. žákyně -50kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Corina Sculac CBS Pula CRO CRO
kumite st. žákyně -55kg
1. kumite st. žákyně -55kg Danka Zorić Zamet CRO CRO
2. kumite st. žákyně -55kg Damira Sutnjak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žákyně -55kg Nina Nedic Tiger Velenje SLO SLO
3. kumite st. žákyně -55kg Ines Vinkovic Medimurje CRO CRO
kumite st. žákyně +55kg
1. kumite st. žákyně +55kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně +55kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
3. kumite st. žákyně +55kg Ana Bronic Student Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žákyně +55kg Mirta Jordanic Student Zagreb CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -48kg
1. kumite dorostenci (14-15) -48kg Antonijo Budinščak KK Jastreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -48kg Marijan Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -48kg Ivan Bilić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -48kg Dževad Kozlica Bihac BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -53kg
1. kumite dorostenci (14-15) -53kg Leon Kukec Varaždin CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -53kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -53kg Ivor Hasan Delta Rijeka CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -53kg Nikola Horvat Samuraj CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dino Urem B Biograd CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Karlo Pejić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stjepan Bešenić Varaždin CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Edin Muric Rozaje MNE MNE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Said Mujadzic Bihac BIH BIH
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Adis Cerimovic Saniteks BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Nikola Balaban Metal Opatija CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Amir Smajic Delta BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -64kg
1. kumite dorostenci (14-15) -64kg Ivan Madunovic Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -64kg Juraj Duris Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -64kg Ninaj Reshad Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -64kg Nejc Suban ŠD Gorica SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -69kg
1. kumite dorostenci (14-15) -69kg Tomislav Bratko KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -69kg Mladen Lovric Dalmacija Cement CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -69kg Viktor Cubric Delta Rijeka CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -69kg Emir Semic Bihac BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) +69kg
1. kumite dorostenci (14-15) +69kg Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) +69kg Sebastjan Budihna ŠD Gorica SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +69kg Aljoša Orac Hypo SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +69kg Gergo Szele Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Hana Kurjakovic Delta BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Tea Civrag Sljeme CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Marija Sušac Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Aida Rekic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kristina Galic Sokol Split CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jelena Grgac Stijena CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -60kg
1. kumite dorostenky (14-15) -60kg Marija Grgic Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -60kg Josipa Bilic KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Majda Okanovic Bihac BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Sasa Venek Triglav SLO SLO
kumite dorostenky (14-15) +60kg
1. kumite dorostenky (14-15) +60kg Ivona Tubić Metal Opatija CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +60kg Maja Mejdanovic Knin CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Daria Misanovic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Dijana Mizic Bihac BIH BIH
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Matěj Cula Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -60kg Rene Barak Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -60kg Nikola Horvat Samuraj CRO CRO
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Mario Budimir Rijeka CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -65kg Marko Marinovic Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Granát Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matija Horvat KK Nedelišće CRO CRO
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Nermin Potur Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) -70kg Nikola Šoič KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -70kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -70kg Zoran Konevski Opatija Tad Rijeka CRO CRO
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Róbert Hargitay Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -75kg Vedran Turkovic KK Hrvatski Dragovoljac CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ajdin Memišević Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ivan Stijović Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Branimir Luburic Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) +75kg Nermin Sinanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Matej Tomazin KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenky -51kg Una Halilagic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky -51kg Damira Bujan Medimurje CRO CRO
3. kumite dorostenky -51kg Ena Huskić Tuzla Sinbra BIH BIH
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Suzana Mirković Černá Hora MNE MNE
2. kumite dorostenky -57kg Monika Sturman Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenky -57kg Ana Dordevic Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky -57kg Ana Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Ivana Ljubić Kastav CRO CRO
2. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky +57kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky +57kg Tara Okugič Rijeka CRO CRO
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni B Biograd CRO CRO
2. kumite muži -60kg Edin Muslic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -60kg Valentin Popa Srbsko SRB SRB
3. kumite muži -60kg Jozsef Szbeni Fighter club HUN HUN
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Dimitrios Triantafyllis Řecko GRE GRE
2. kumite muži -65kg Dario Svetić Student Zagreb CRO CRO
3. kumite muži -65kg Konstantin Belozertsev Rusko RUS RUS
3. kumite muži -65kg Christian Grüner Německo GER GER
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Konstantinos Pappas Řecko GRE GRE
2. kumite muži -70kg Goran Lučin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -70kg Edin Jusufagic KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite muži -70kg Vladimir Khripunov Rusko RUS RUS
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Mensur Cakić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite muži -75kg Konstantinos Papadopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite muži -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -75kg Tomislav Rašidagić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Goran Đekić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite muži -80kg Pero Vučić KK Hrvatski Dragovoljac CRO CRO
3. kumite muži -80kg Lukas Grezella Německo GER GER
3. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Kenan Alikadić Sanbon Vogosca BIH BIH
2. kumite muži +80kg Ivan Gorjanc KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite muži +80kg Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite muži +80kg Goran Patafta Globus Čakovec CRO CRO
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Kenan Alikadić Sanbon Vogosca BIH BIH
2. kumite muži BRH Danil Domdjoni B Biograd CRO CRO
3. kumite muži BRH Konstantinos Pappas Řecko GRE GRE
3. kumite muži BRH Dimitrios Triantafyllis Řecko GRE GRE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Maja Jovanović Srbsko SCG SCG
2. kumite ženy -53kg Iva Peternel Karate Klub Kranj SLO SLO
3. kumite ženy -53kg Milica Delević Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy -53kg Bianca Ellensohn Rakousko AUT AUT
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -60kg Mirsada Suljkanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy -60kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -60kg Jasmina Kanuric Delta Rijeka CRO CRO
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Dijana Saleš KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite ženy +60kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Ana-Marija Čelan Student Zagreb CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Maša Martinović Globus Čakovec CRO CRO
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy BRH Dijana Saleš KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ženy BRH Maja Jovanović Srbsko SCG SCG

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk