KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

German Open 2007 - 15.09.2007 - 16.09.2007

Město Aschaffenburg
Stát Německo
Pořadatel Deutsche Karate Verband
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 120-80-40-20-10


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Luca Brancaleon Itálie ITA ITA
3. kata muži Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
3. kata muži Vincenzo Figuccio Itálie ITA ITA
5. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
5. kata muži Turgay Yesilyurt Turecko TUR TUR
7. kata muži Orcun Duman Turecko TUR TUR
7. kata muži Manuel Pistner KV Hessen GER GER
kata ženy
1. kata ženy Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
2. kata ženy Yohana Sanchez Venezuela VEN VEN
3. kata ženy Sabrina Haas KV Hessen GER GER
3. kata ženy Karolin Kurz Sankaku Meimsheim GER GER
5. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
5. kata ženy Sabine Schneider USV Erfurt GER GER
7. kata ženy Alessandra Cremona Itálie ITA ITA
7. kata ženy Lara von Känel Švýcarsko SUI SUI
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži Itálie ITA ITA
3. kata team muži Judokan Frankfurt (GER) GER GER
3. kata team muži Švýcarsko SUI SUI
5. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kata team muži Rakousko AUT AUT
7. kata team muži Judokan Frankfurt (GER) GER GER
kata team ženy
1. kata team ženy Německo GER GER
2. kata team ženy Karate Club Virovitica (CRO) CRO CRO
3. kata team ženy Itálie ITA ITA
3. kata team ženy Budućnost Podgorica (MNE) MNE MNE
5. kata team ženy Nizozemsko NED NED
5. kata team ženy Sankaku Meimsheim (GER) GER GER
7. kata team ženy Turecko TUR TUR
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Michele Giuliani Itálie ITA ITA
2. kumite muži -60kg Francesco Luca Ortu Itálie ITA ITA
3. kumite muži -60kg Ilyas Demir Turecko TUR TUR
3. kumite muži -60kg Murat Malak Turecko TUR TUR
5. kumite muži -60kg Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS MAS
5. kumite muži -60kg Ilier Sahsey Turecko TUR TUR
7. kumite muži -60kg Noah Bitsch KV Thüringen GER GER
7. kumite muži -60kg Kürsat Usta Turecko TUR TUR
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Ciro Massa Itálie ITA ITA
2. kumite muži -65kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
3. kumite muži -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
3. kumite muži -65kg Viktor Moor KV Niedersachsen GER GER
5. kumite muži -65kg Joao Meireles Portugalsko POR POR
5. kumite muži -65kg Murat Uysal USC Duisburg GER GER
7. kumite muži -65kg Hamza Kahloul Samouraï 2000 FRA FRA
7. kumite muži -65kg Lorenzo Manhoef Choku Gym Zaandam NED NED
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -70kg Andre Beck KV Thüringen GER GER
3. kumite muži -70kg Péter Czimmer Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -70kg Mehmet Uygur Turecko TUR TUR
5. kumite muži -70kg Giuseppe di Domenico Itálie ITA ITA
5. kumite muži -70kg Christian Grüner Seishinkai Jena GER GER
7. kumite muži -70kg Wladislaw Gumarow KG Odenwald GER GER
7. kumite muži -70kg Johan Joudrin Samouraï 2000 FRA FRA
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg René Smaal Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -75kg Samet Develi Turecko TUR TUR
3. kumite muži -75kg Osman Özmen Turecko TUR TUR
5. kumite muži -75kg Andreas Pfestroff KV Thüringen GER GER
5. kumite muži -75kg Jakob Schultz Karateunion M-V GER GER
7. kumite muži -75kg Roger Fricker Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -75kg Robert Rittich Hamburger Karate Verband GER GER
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Cesar Herrera Venezuela VEN VEN
2. kumite muži -80kg Heinrich Leistenschneider Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži -80kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
3. kumite muži -80kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -80kg Tomislav Rašidagić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -80kg Patrick Waldraff Saarländischer KV GER GER
7. kumite muži -80kg Eugene Oosthuizen Jihoafrická republika SAR SAR
7. kumite muži -80kg Piotr Sadowski Gdanski Klub Karate DO POL POL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Stefano Maniscalco Itálie ITA ITA
2. kumite muži +80kg Edgars Jurkevich Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži +80kg Felix Kühnle MTV Ludwigsburg GER GER
3. kumite muži +80kg Nicky Le Fébre Nizozemsko NED NED
5. kumite muži +80kg Almir Cecunjanin Budućnost Podgorica MNE MNE
5. kumite muži +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
7. kumite muži +80kg Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži +80kg Callum Robb Velká Británie SCO SCO
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
2. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -53kg Seval Abakoc Turecko TUR TUR
3. kumite ženy -53kg Dhouha Ben Othmen Tunisko TUN TUN
5. kumite ženy -53kg Nour Bououn Tunisko TUN TUN
5. kumite ženy -53kg Nadine Klietschkowski USC Duisburg GER GER
7. kumite ženy -53kg Bianca Ellensohn KC Loacker Recycling Götzis AUT AUT
7. kumite ženy -53kg Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Yamini Gopalasamy Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy -60kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -60kg Silvia Sperner Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy -60kg Karyu Torres Venezuela VEN VEN
5. kumite ženy -60kg Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ženy -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Vanesca Nortan Nizozemsko NED NED
2. kumite ženy +60kg Eugenia Podborodnikova Rusko RUS RUS
3. kumite ženy +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy +60kg Hüsniye Güler Turecko TUR TUR
5. kumite ženy +60kg Kaouther Hasmouni Tunisko TUN TUN
5. kumite ženy +60kg Beate Kosubeck KV Niedersachsen GER GER
7. kumite ženy +60kg Reta Duverney Švýcarsko SUI SUI
7. kumite ženy +60kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Austrian Open 2007 06.10.2007-07.10.2007
Italian Open 2007 31.03.2007
Austrian Open 2006 30.09.2006-01.10.2006
German Open 2006 23.09.2006-24.09.2006
Italian Open 2006 25.03.2006-26.03.2006
Dutch Open 2006 10.03.2006-12.03.2006
French Open 2006 14.01.2006-15.01.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk