KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Open 2007 - 06.10.2007 - 07.10.2007

Město Salzburg
Stát Rakousko
Pořadatel ÖKB
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 120-80-40-20-10


Ohodnocení kvality turnaje:
71.02%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 44x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata muži Sani Denies Ibrahim Indonésie INA INA
3. kata muži Pierrot Henz Francie SUI SUI
3. kata muži Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
5. kata muži Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
7. kata muži Timo Gissler Německo GER GER
7. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kata ženy Daniela Berrettoni Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata ženy Yohana Sanchez Venezuela VEN VEN
3. kata ženy Lara von Känel Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy Vlatka Kiuk Chorvatsko CRO CRO
5. kata ženy Joan-Marie Stadler Rakousko AUT AUT
7. kata ženy Marijana Kiuk Chorvatsko CRO CRO
7. kata ženy Džulijana Popović Karate Club Virovitica CRO CRO
kata team muži
1. kata team muži Indonésie INA INA
2. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
3. kata team muži Švýcarsko SUI SUI
5. kata team muži Švýcarsko SUI SUI
5. kata team muži SPVGG Höhenkirchen GER GER
kata team ženy
1. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ženy Indonésie INA INA
3. kata team ženy Německo GER GER
3. kata team ženy Rakousko AUT AUT
5. kata team ženy Rakousko AUT AUT
5. kata team ženy Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
7. kata team ženy KV Baden Württemberg (GER) GER GER
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Yuriy Kalashnikov Tyumen RUS RUS
2. kumite muži -60kg Donny Dharmawan Indonésie INA INA
3. kumite muži -60kg Paulo Andre Gonçalves Portugalsko POR POR
3. kumite muži -60kg Yellovin Piscessa Indonésie INA INA
5. kumite muži -60kg Robert Scott Jishin Karate WAL WAL
5. kumite muži -60kg David Veillet Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -60kg Patrick Plodzinski Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
2. kumite muži -65kg Yuriy Usenok Tyumen RUS RUS
3. kumite muži -65kg Maxim Ivanchikov Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži -65kg Yulizar Usia Motuty Indonésie INA INA
5. kumite muži -65kg Ivan Skrablin Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -65kg Dario Svetić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -65kg Samuel Rodriguez Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -65kg Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI SUI
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Péter Czimmer Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite muži -70kg Tommy Busk Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -70kg Christian Grüner KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite muži -70kg Roman Seiler Švýcarsko SUI SUI
5. kumite muži -70kg Bob Feidt Lucembursko LUX LUX
5. kumite muži -70kg Peter Jurik Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite muži -70kg Mehmet Erbek Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite muži -70kg Guillaume Giroud Švýcarsko SUI SUI
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Nuno Miguel Moreira Valente Francie POR POR
2. kumite muži -75kg Michael Krol Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -75kg Benjamin Bäcker KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite muži -75kg Christo Mondolu Indonésie INA INA
5. kumite muži -75kg Nicoloz Tsurtsumia Oberberg Karate Gummersbach GER GER
5. kumite muži -75kg Nenad Vukobrat Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -75kg Wladimir Kripunov Tyumen RUS RUS
7. kumite muži -75kg Franz Mauch Shotokan Salzburg AUT AUT
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -80kg Elson Kabashi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite muži -80kg Cesar Herrera Venezuela VEN VEN
3. kumite muži -80kg Heinrich Leistenschneider Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži -80kg Sasa Bjegovic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -80kg Timo Lowinger Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI SUI
2. kumite muži +80kg Thomas Bjuring Dánsko DEN DEN
3. kumite muži +80kg Lukas Grezella KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite muži +80kg Aleksej Zhuromsky Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži +80kg Péter Kun Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite muži +80kg Emir Mujcinovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
7. kumite muži +80kg Donato Zecca Švýcarsko SUI SUI
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Ulrike Fleischmann KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite ženy -53kg Yugneswary Govindasamy Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy -53kg Bianca Ellensohn KC Loacker Recycling Götzis AUT AUT
3. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -53kg Carla Damayanti Indonésie INA INA
5. kumite ženy -53kg Prihastuti Martinel Indonésie INA INA
7. kumite ženy -53kg Leticia Ferreira KC Strassen LUX LUX
7. kumite ženy -53kg Aurelie Magnin Švýcarsko SUI SUI
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Kora Knühmann Německo GER GER
3. kumite ženy -60kg Diana Schwab Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy -60kg Silvia Sperner Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy -60kg Meliana Kodoati Indonésie INA INA
5. kumite ženy -60kg Eva Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
7. kumite ženy -60kg Bojana Dujovic Karate Klub Kranj SLO SLO
7. kumite ženy -60kg Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
2. kumite ženy +60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Yasmina Benadda KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite ženy +60kg Tessy Scholtes Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy +60kg Michaela Forster Jishin Karate WAL WAL
5. kumite ženy +60kg Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy +60kg Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
7. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Portugalsko POR POR
2. kumite team muži Indonésie INA INA
3. kumite team muži Švýcarsko SUI SUI
3. kumite team muži KV Baden Württemberg (GER) GER GER
5. kumite team muži Rakousko AUT AUT
5. kumite team muži Levallois sporting club (FRA) FRA FRA
7. kumite team muži KJC Ravensburg (GER) GER GER
7. kumite team muži Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team ženy Lucembursko LUX LUX
3. kumite team ženy Švýcarsko SUI SUI
3. kumite team ženy Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
5. kumite team ženy KC Volksbank Fürstenfeld (AUT) AUT AUT
5. kumite team ženy Švýcarsko SUI SUI

Související turnaje:

Turnaj Datum
German Open 2007 15.09.2007-16.09.2007
Italian Open 2007 31.03.2007
Austrian Open 2006 30.09.2006-01.10.2006
German Open 2006 23.09.2006-24.09.2006
Italian Open 2006 25.03.2006-26.03.2006
Dutch Open 2006 10.03.2006-12.03.2006
French Open 2006 14.01.2006-15.01.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk