KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Evropský pohár mládeže 2007 - 16.06.2007

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovak Karate Union
Registrovaných jednotlivců 468
Kluby na medailových pozicích 59
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
70.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 67x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Roman Bohuš KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Viktor Olejár KK Kretovič Košice SVK SVK
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Nikita Rodionov Karate Moscow RUS RUS
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Patrik Albert Tempo Komárom HUN HUN
3. kata ml. žáci (7-11) Ján Borecký Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata ml. žákyně (7-9) Doris Pinturič KK Jastreb CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-9) Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Petra Kissimonyiová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Natália Mikušková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Sergej Kheyfets Karate Moscow RUS RUS
3. kata st. žáci (12-13) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Karin Ďurčanská TJ Metropol Košice SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Jana Koková MTK Žarnovica SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Polina Kukushkina Karate Moscow RUS RUS
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Králík KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Simona Arvajová KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Botunová TJ Metropol Košice SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Nikolina Nekić Chorvatsko CRO CRO
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Ivan Shchelkunov Karate Moscow RUS RUS
2. kumite ml. žáci -30kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Sabol ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Nikita Rodionov Karate Moscow RUS RUS
2. kumite ml. žáci -35kg Patrik Albert Tempo Komárom HUN HUN
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite ml. žáci -40kg Dominik Čarnogurský Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci +40kg Dominik Benko ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Matúš Jurčina KK ABC Komárno SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Kristína Zimanová KK Atlant Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Dominika Majdanová KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Lucia Vaľušová ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Simona Oriabincová KK Kežmarok SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +40kg Alex Khudyakova Karate Moscow RUS RUS
3. kumite ml. žákyně +40kg Veronika Bérešová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Ákos Gogh KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite st. žáci -40kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -40kg Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Sergej Kheyfets Karate Moscow RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Dmitri Sunozov Karate Moscow RUS RUS
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -50kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
3. kumite st. žáci -50kg Łukasz Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Nikita Skalin Karate Moscow RUS RUS
2. kumite st. žáci +50kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite st. žáci +50kg Róbert Šoltýs KK Kežmarok SVK SVK
3. kumite st. žáci +50kg Adam Tran KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Michaela Macková Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Simona Fabiánová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Nikolina Grubišič KK Delnice CRO CRO
2. kumite st. žákyně -45kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Damira Sutnjak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žákyně +45kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Jasmina Isakovič KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žákyně +45kg Hilda Janigová Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Michal Tamáš Rapid Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Nagaš Domagoj KK Slavonski Brod CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Valery Polyakov Karate Moscow RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Adam Čajkovský Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Ninaj Reshad Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Ruslan Atanyan Karate Moscow RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tibor Bednarčík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Marcis Červonikovs Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Matej Čuchran KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Oliver Kardoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Aleksandr Noskov Karate Moscow RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Rosina Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Evgeny Gnoevykh Karate Moscow RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Sergey Zinovyev Karate Moscow RUS RUS
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Anna Maťašová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Viktorya Frolova Karate Moscow RUS RUS
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Michaela Kimáková TJ Metropol Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Daria Kosykh Karate Moscow RUS RUS
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Patrícia Pevalová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Babič KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Kubáková KK Union Košice SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Ivana Fileš KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tunde Szabóová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Martin Čula ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Rene Barak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -60kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Mario Budimir Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Marčák TJ Sokol Žilina SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Pavel Mikhaylov Karate Moscow RUS RUS
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -70kg Nikola Šoič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nemček Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Salko Žlibanovič Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Marko Radeljak Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -75kg Peter Szomor Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Neven Ceilinger KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) +75kg Kevin Crawford Florida Karate Academy USA USA
3. kumite junioři (16-17) +75kg Matúš Bozogáň KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +75kg Martin Galgaňák KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Svetlana Kozlachkova Karate Moscow RUS RUS
2. kumite dorostenky -51kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -51kg Anja Focic KK Jarun Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky -51kg Silvia Skoková KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucia Langošová ŠKP Prešov SVK SVK
2. kumite dorostenky -57kg Júlia Langošová ŠKP Prešov SVK SVK
3. kumite dorostenky -57kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -57kg Zuzana Summerová ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenky +57kg Maja Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky +57kg Anna Dudziak KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite dorostenky +57kg Tara Okugič Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Evropský pohár mládeže 2011 11.06.2011
Evropský pohár mládeže 2010 12.06.2010
Evropský pohár mládeže 2009 20.06.2009
Evropský pohár mládeže 2008 21.06.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk