KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 2015 - 12.09.2015

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Marek Houser Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Pavel Volf Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Petr Mráz Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Vašková Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Zríni KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Kulíšek KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Štefan Pecen KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Houser Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Patrik Bazoni Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Svačina Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vlastimil Dolejšek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Růzha Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Stefania Buchtová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lea Málková KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Milian Farkas Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Zalán Antal Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite st. žáci -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Levente Kovacs Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Gergely Böjtös Koroibosz RSE HUN HUN
3. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Botond Botos Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite st. žáci -60kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Norbert Kročian KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Linda Srchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Fefér Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg András Semelci Koroibosz RSE HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Arvid Szabó Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Denis Buchta KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jakubů Champions Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adrián Gašparík KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
2. kumite muži +75kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +75kg David Pekuniak Champions Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk