KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Akademické mistrovství světa 2014 - 19.06.2014 - 22.06.2014

Město Bar
Stát Černá Hora
Pořadatel FISU, WKF
Registrovaných jednotlivců 338
Závodníci v kategoriích 357
Kluby 41
Státy 41
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 23
Hodnocení 240-160-80-40-20
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
63.46%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
5. kumite team ženy Francie FRA FRA
5. kata team ženy Turecko TUR TUR
3. kumite team muži Turecko TUR TUR
5. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
1. kumite team ženy Japonsko JPN JPN
1. kata team muži Japonsko JPN JPN
3. kata team ženy Mexiko MEX MEX
5. kata team muži Mexiko MEX MEX
3. kumite team muži Brazílie BRA BRA
3. kumite team ženy Írán IRI IRI
5. kata team muži Írán IRI IRI
1. kumite team muži Írán IRI IRI
3. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team ženy Makedonie MKD MKD
2. kumite team muži Makedonie MKD MKD
2. kumite team ženy Rakousko AUT AUT
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
2. kata team muži Egypt EGY EGY
5. kumite team muži Egypt EGY EGY
5. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
7. kumite team muži Slovensko SVK SVK
7. kumite team ženy Tchaj-wan TAI TAI
7. kumite team muži Tchaj-wan TAI TAI
7. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO
3. kumite team ženy Srbsko SRB SRB
1. kata team ženy Bělorusko BLR BLR
3. kata team ženy Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži -84kg Abdalla Ibrahim Egypt EGY EGY
7. kumite muži +84kg Ahmed Hassan Egypt EGY EGY
2. kumite muži -60kg Ahmed Abdelnasser Abdelsadek Egypt EGY EGY
1. kata muži Ahmed Ashraf Shawky Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Aleksandra Stubleva Bulharsko BUL BUL
5. kumite ženy -50kg Alesia Viatkina Bělorusko BLR BLR
7. kumite ženy -50kg Aline Souza De Paula Brazílie BRA BRA
5. kumite ženy -68kg Alizee Agier Francie FRA FRA
1. kumite muži -60kg Amir Mehdizadeh Írán IRI IRI
3. kumite ženy -61kg Amy Connell Skotsko SCO SCO
7. kumite ženy +68kg Amy Thomason Nový Zéland NZL NZL
3. kumite ženy -50kg Ana Drašković Černá Hora MNE MNE
7. kumite ženy -68kg Andra Elena Dascalu Rumunsko ROM ROM
3. kumite muži -75kg András Virág Maďarsko HUN HUN
7. kumite ženy -50kg Anna Lupashko Rusko RUS RUS
2. kumite ženy +68kg Anne Laure Florentin Francie FRA FRA
7. kumite muži -84kg Anton Isakau Bělorusko BLR BLR
1. kumite ženy -68kg Ayumi Uekusa Japonsko JPN JPN
1. kumite muži -84kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
5. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
3. kata ženy Biserka Radulović Černá Hora MNE MNE
3. kumite ženy -55kg Branka Arandjelovic Srbsko SRB SRB
5. kumite ženy +68kg Cui Lan Zeng Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite muži -75kg Daniel Vargas Mexiko MEX MEX
1. kumite muži +84kg Danilo Lučić Černá Hora MNE MNE
7. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -60kg Edemilson Gutz dos Santos Brazílie BRA BRA
3. kumite muži -60kg Emil Pavlov Makedonie MKD MKD
3. kumite ženy -55kg Emilie Thouy Francie FRA FRA
5. kumite ženy -55kg Fatemeh Chalaki Írán IRI IRI
5. kumite muži -67kg Fei Cheng Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite ženy -55kg Feyza Can Turecko TUR TUR
7. kata ženy Gabriela Dominguez Mexiko MEX MEX
7. kata muži Guillermo Dominguez Dominguez Mexiko MEX MEX
3. kumite ženy +68kg Hamideh Abbasali Írán IRI IRI
3. kumite ženy +68kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -68kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
5. kumite muži -60kg Chien-Tsang Chen Tchaj-wan TAI TAI
2. kata muži Chikashi Hayashida Japonsko JPN JPN
5. kumite muži -75kg Ibrahim Hakki Ozbay Turecko TUR TUR
5. kumite muži -84kg Ilia Granovesov Rusko RUS RUS
1. kumite ženy -61kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg Ismail Can Keskin Turecko TUR TUR
5. kumite ženy -68kg Ivana Čomagić Srbsko SRB SRB
7. kumite muži -84kg James Holder Nový Zéland NZL NZL
2. kumite ženy -55kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
7. kumite muži -60kg Jingchao Sun Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite muži -75kg John Georgas Austrálie AUS AUS
2. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -61kg Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED NED
1. kata ženy Kiyou Shimizu Japonsko JPN JPN
3. kumite ženy -61kg Leila Heurtault Francie FRA FRA
7. kumite ženy -61kg Linda Marie Kerner Německo GER GER
1. kumite muži -75kg Logan Da Costa Francie FRA FRA
5. kata ženy Lok Man Wu Hongkong HKG HKG
5. kata ženy Mahsa Afsaneh Írán IRI IRI
7. kumite muži -67kg Marc Alexis Rouret Francie FRA FRA
3. kata ženy Maryia Fursava Bělorusko BLR BLR
3. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
3. kata muži Mattia Busato Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Mayumi Someya Japonsko JPN JPN
5. kumite ženy +68kg Meltem Hocaoglu Turecko TUR TUR
5. kata muži Mijat Vojvodić Černá Hora MNE MNE
7. kumite muži -60kg Milos Petrovic Srbsko SRB SRB
7. kumite ženy -68kg Monika Stefanovska Makedonie MKD MKD
1. kumite ženy +68kg Natsumi Kawamura Japonsko JPN JPN
7. kumite muži -67kg Nick Gerrese Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -67kg Niyazi Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -75kg Omar Abdelrahman Egypt EGY EGY
2. kumite ženy -61kg Rozita Alipourkeshka Írán IRI IRI
1. kumite ženy -50kg Sahar Karaji Írán IRI IRI
3. kumite muži +84kg Sajad Ganjzadeh Írán IRI IRI
5. kumite muži +84kg Sebastjan Budihna Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -60kg Shintaro Araga Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy -68kg Shree Sharmini Segaran Malajsie MAS MAS
5. kumite muži +84kg Simon Antikj Makedonie MKD MKD
3. kumite ženy -50kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
3. kumite muži -67kg Stefan Pokorny Rakousko AUT AUT
3. kumite muži -84kg Tetsuya Honda Japonsko JPN JPN
5. kumite ženy -61kg Ting Chang Tchaj-wan TAI TAI
7. kata muži Tural Baljanli Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite ženy -55kg Valeriya Finashkina Rusko RUS RUS
7. kumite muži +84kg Velimir Jeknic Srbsko SRB SRB
7. kata ženy Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -67kg Vinicius Rezende Figueira Brazílie BRA BRA
2. kumite muži +84kg Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -75kg Vusal Kamalli Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži +84kg Wellington Rodrigues Barbosa Brazílie BRA BRA
1. kumite ženy -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Egypt EGY EGY
5. kata muži Yi Ta Wang Tchaj-wan TAI TAI
5. kumite muži -67kg Yuta Yoshiya Japonsko JPN JPN
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -84kg Zabiollah Poorshab Írán IRI IRI
7. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Akademické mistrovství světa 2012 12.07.2012-15.07.2012
Akademické mistrovství světa 2010 15.07.2010-18.07.2010
Akademické mistrovství světa 2008 11.07.2008-13.07.2008
Akademické mistrovství světa 2006 06.08.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk