KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Akademické mistrovství světa 2008 - 11.07.2008 - 13.07.2008

Město Wrocław
Stát Polsko
Pořadatel FISU
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 26
Hodnocení 240-160-80-40-20


Ohodnocení kvality turnaje:
68.60%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 43x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Itaru Oki Japonsko JPN JPN
2. kata muži Damian Quintero Capoeuila Španělsko ESP ESP
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Guillermo Dominguez Dominguez Mexiko MEX MEX
5. kata muži Arslan Caliskan Turecko TUR TUR
5. kata muži Tzu-Yao Yen Tchaj-wan TAI TAI
7. kata muži Bor Dereani Slovinsko SLO SLO
7. kata muži Madi Kateshov Kazachstán KAZ KAZ
kata ženy
1. kata ženy Rimi Kajikawa Japonsko JPN JPN
2. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Silvia Cardenas Mexiko MEX MEX
3. kata ženy Ruth Jimenez Fernandez Španělsko ESP ESP
5. kata ženy Veronika Ištvánková Česká republika CZE CZE
5. kata ženy Tamara Ribarska Makedonie MKD MKD
7. kata ženy Milena Milacic Černá Hora MNE MNE
7. kata ženy Mina Yamazaki USA USA USA
kata team muži
1. kata team muži Japonsko JPN JPN
2. kata team muži Španělsko ESP ESP
3. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kata team muži Česká republika CZE CZE
5. kata team muži Mexiko MEX MEX
5. kata team muži Srbsko SRB SRB
kata team ženy
1. kata team ženy Makedonie MKD MKD
2. kata team ženy Polsko POL POL
3. kata team ženy Španělsko ESP ESP
3. kata team ženy Německo GER GER
5. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
5. kata team ženy Rusko RUS RUS
7. kata team ženy Rakousko AUT AUT
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Darkhan Assadilov Kazachstán KAZ KAZ
2. kumite muži -60kg Sofiane Ainine Francie FRA FRA
3. kumite muži -60kg Beslan Gubirov Rusko RUS RUS
3. kumite muži -60kg Eyup Guler Turecko TUR TUR
5. kumite muži -60kg Alvaro Jimenez Carmona Španělsko ESP ESP
5. kumite muži -60kg Junya Takeda Japonsko JPN JPN
7. kumite muži -60kg Igor Krstin Srbsko SRB SRB
7. kumite muži -60kg Ross Mathieu Velká Británie GRB GRB
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Manuel Rasero Ruiz Španělsko ESP ESP
2. kumite muži -65kg Szymon Grzywacz Polsko POL POL
3. kumite muži -65kg Selcuk Aksu Turecko TUR TUR
3. kumite muži -65kg Rinat Sagandykov Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite muži -65kg Johan Lopes Francie FRA FRA
5. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -65kg Anton Baybarodov Rusko RUS RUS
7. kumite muži -65kg Rashad Huseynov Ázerbajdžán AZE AZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Daiki Miyamoto Japonsko JPN JPN
2. kumite muži -70kg Harsamrat Virdee Gonzalez Mexiko MEX MEX
3. kumite muži -70kg Stefan Ivanović Srbsko SRB SRB
3. kumite muži -70kg Sasko Patrakliev Makedonie MKD MKD
5. kumite muži -70kg Ruben De Dios Sarciada Španělsko ESP ESP
5. kumite muži -70kg Zlatko Tkalec Slovinsko SLO SLO
7. kumite muži -70kg Arman Sultanbekov Kazachstán KAZ KAZ
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Kenta Kai Japonsko JPN JPN
2. kumite muži -75kg Luis Garcia Jimenez Španělsko ESP ESP
3. kumite muži -75kg Alton Brown Anglie GRB GRB
3. kumite muži -75kg Gökhan Gündüz Turecko TUR TUR
5. kumite muži -75kg Jan Kočí Česká republika CZE CZE
5. kumite muži -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
7. kumite muži -75kg Henrich Dudas Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -75kg Ferat Korboljiki Makedonie MKD MKD
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Cesar Herrera Venezuela VEN VEN
2. kumite muži -80kg Amal Islam Atayev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -80kg Ryuki Shimura Japonsko JPN JPN
5. kumite muži -80kg Thomas Aubertin-Tanguy Francie FRA FRA
5. kumite muži -80kg Slobodan Bitevic Srbsko SRB SRB
7. kumite muži -80kg Jan Merc Slovinsko SLO SLO
7. kumite muži -80kg Philippe Poirier Kanada CAN CAN
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Khalid Khalidov Kazachstán KAZ KAZ
2. kumite muži +80kg Ibrahim Gary Francie FRA FRA
3. kumite muži +80kg Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
3. kumite muži +80kg Peng Li Čínská lidová republika CHN CHN
5. kumite muži +80kg Anton Oleshko Rusko RUS RUS
5. kumite muži +80kg Radovan Simic Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži +80kg Zarko Arsovski Makedonie MKD MKD
7. kumite muži +80kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Umicevic Dejan Srbsko SRB SRB
2. kumite muži BRH Badriddin Umedov Tádžikistán TJK TJK
3. kumite muži BRH Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
3. kumite muži BRH Radovan Simic Švýcarsko SUI SUI
5. kumite muži BRH Cesar Duarte Kostarika COS COS
5. kumite muži BRH Askanaz Megrabyan Rusko RUS RUS
7. kumite muži BRH Bartłomiej Pielesiek Polsko POL POL
7. kumite muži BRH Philippe Poirier Kanada CAN CAN
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Natsuki Fujiwara Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy -53kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
3. kumite ženy -53kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -53kg Iva Peternel Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy -53kg Natasa Ilievska Makedonie MKD MKD
5. kumite ženy -53kg Hong Li Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite ženy -53kg Sonya Anderl Rakousko AUT AUT
7. kumite ženy -53kg Natalia Garcia Suarez Španělsko ESP ESP
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Miki Kobayashi Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy -60kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -60kg Sarah Ait Ibrahim Francie FRA FRA
3. kumite ženy -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
5. kumite ženy -60kg Ashley Hill USA USA USA
5. kumite ženy -60kg Eva Thajer Rakousko AUT AUT
7. kumite ženy -60kg Alexandra Pečimonová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -60kg Kylie Rochford Nový Zéland NZL NZL
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Nadege Ait Ibrahim Francie FRA FRA
2. kumite ženy +60kg Tamara Filipovic Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy +60kg Ya-Li Liu Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite ženy +60kg Tessy Scholtes Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy +60kg Ines Brütscher Německo GER GER
5. kumite ženy +60kg Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
7. kumite ženy +60kg Melissa Lewis Velká Británie GRB GRB
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Tiffany Fanjat Francie FRA FRA
3. kumite ženy BRH Kylie Rochford Nový Zéland NZL NZL
5. kumite ženy BRH Lanlan Feng Čínská lidová republika CHN CHN
5. kumite ženy BRH Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
7. kumite ženy BRH Vera Kovaleva Rusko RUS RUS
7. kumite ženy BRH Gulnaza Musayeva Ázerbajdžán AZE AZE
kumite team muži
1. kumite team muži Turecko TUR TUR
2. kumite team muži Japonsko JPN JPN
3. kumite team muži Francie FRA FRA
3. kumite team muži Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite team muži Polsko POL POL
5. kumite team muži Černá Hora MNE MNE
7. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite team muži Makedonie MKD MKD
kumite team ženy
1. kumite team ženy Francie FRA FRA
2. kumite team ženy Turecko TUR TUR
3. kumite team ženy Japonsko JPN JPN
3. kumite team ženy Rusko RUS RUS
5. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
5. kumite team ženy Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite team ženy Německo GER GER
7. kumite team ženy Rakousko AUT AUT

Související turnaje:

Turnaj Datum
Akademické mistrovství světa 2014 19.06.2014-22.06.2014
Akademické mistrovství světa 2012 12.07.2012-15.07.2012
Akademické mistrovství světa 2010 15.07.2010-18.07.2010
Akademické mistrovství světa 2006 06.08.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk