KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (10-11) -42kg

Žádné výsledky z MČR

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice96 b.
2.Vaškovská MichaelaGRYF Liberec48 b.
3.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice36 b.
3.Rosvaldová NelaFight Club České Budějovice36 b.
5.Kudrnová EliškaSK BUDO Hostivař18 b.
6.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec15 b.
7.Králíková EliškaSKP Karate Písek12 b.
7.Simonová MiaSK BUDO Hostivař12 b.
9.Marková AdélaKarate České Budějovice9 b.
10.Kroupová NatálieKarate České Budějovice6 b.
10.Šantrochová AdélaKarate Vrchlabí6 b.
10.Vítů ValentinaKarate České Budějovice6 b.
13.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec3 b.
13.Mašková ViktorkaSK Shotokan Neratovice3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Rosvaldová NelaFight Club České Budějovice32 b.
2.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice24 b.
3.Medová MichaelaFight Club České Budějovice16 b.
4.Šťastná BarboraSK Kesl Ryu Shotokan8 b.
5.Bílá LindaSKK Shotokan Liberec4 b.
5.Koutecká AmélieTJ Horní Měcholupy4 b.
5.Majbová VanesaSKK Shotokan Liberec4 b.
5.Nováková AgátaKarate České Budějovice4 b.
9.Osouchová VanessaKarate České Budějovice2 b.
9.Šrůtová TerezaKarate Lions Pardubice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPlzeňský
Šťastná Barbora SK Kesl Ryu Shotokan Praha
NeobsazenoStředočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKarlovarský
Vaškovská Michaela GRYF Liberec Liberecký
Šantrochová Adéla Karate Vrchlabí Královéhradecký
Puldová Marie Karate Lions Pardubice Pardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut