KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (10-11) -30kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Šťáhlavský Ondřej Red Dragon Team
2.Nejedlý Adam Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
1.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec72 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
2.Zita KimiSKR SU Ústí nad Labem36 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
4.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary30 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Brezovar MaximSKBU Hostivař24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Náhlík OndřejKCK Team24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
5.Vítek SamuelFight Club České Budějovice24 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.
8.Zelený MariánKK Lichnice12 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
1.Vítek SamuelFight Club České Budějovice72 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
2.Kastl LukášKK Tygr Karlovy Vary48 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.16 b.
3.Jízdný JakubSKK Shotokan Liberec16 b.
3.Orság TadeášSKBU Trutnov16 b.
3.Šťáhlavský OndřejRed Dragon Team16 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
6.Dušek VojtěchKasr Žamberk12 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Čermák OndřejKESL RYU Shotokan8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Geller DanKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Melich LuděkSokol Sadská8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Mička ŠtěpánSKR SU Ústí nad Labem8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
7.Paluch JakubKK Jeseník8 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Grabovski AdamKarate klub Spektra Praha4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Košárek MartinKarate Silesia Opava4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
12.Panocha AdamKarate Lions Pardubice4 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Míka MatyášKarate České Budějovice2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.
15.Příhoda MatyášKarate klub Spektra Praha2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Zita Kimi SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Šťáhlavský Ondřej Red Dragon Team Praha
NeobsazenoStředočeský
Křesina Adam Budó škola KK Písek Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Jirsa Tadeáš SKK Shotokan Liberec Liberecký
Orság Tadeáš SKBU Trutnov Královéhradecký
Zelený Marián KK Lichnice Pardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
Paluch Jakub KK Jeseník Olomoucký kraj
NeobsazenoZlínský kraj
Konieczný Matyáš ŠSK Karate Karviná Moravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut