KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žáci (7-9) -32kg

Postup z Mistrovství ČR 2016 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Bednář Ondřej Karate České Budějovice
2.Stránský Daniel Karate České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 8 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice96 b.
2.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec60 b.
3.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.24 b.
3.Matoušek LiborKarate České Budějovice24 b.
3.Vondrášek TomášSKP Karate Písek24 b.
6.Clifton SeanRed Dragon Team18 b.
7.Hejma LukášSKP Hvězda Karlovy Vary12 b.
7.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary12 b.
9.Macho DavidTJ karate Nové Hrady6 b.6 b.
9.Suchý MarekKarate České Budějovice6 b.6 b.
11.Nevrkla FilipSKK Shotokan Liberec3 b.
11.Stambolidis NikolasKarate Havířov3 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupují první 3 závodníci (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Bína TadeášFight Club České Budějovice48 b.
2.Dobrozemský LukášKarate Tygr Shotokan Ostrava z.s.32 b.
3.Frinta AdamSKP Karate Písek24 b.
4.Kastl DavidKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Machota TomášKarate Lions Pardubice16 b.
4.Sysel KristiánKK Tygr Karlovy Vary16 b.
4.Vacek KarelSKC Louny16 b.
8.Horňák FilipSKK Shotokan Liberec8 b.8 b.
8.Kolařík JosefSKP Karate Písek8 b.8 b.
8.Mokráček DamiánKarate České Budějovice8 b.8 b.
8.Stambolidis NikolasKarate Havířov8 b.8 b.
12.Suchý MarekKarate České Budějovice4 b.
12.Trubianský DominikShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava4 b.
14.Kosmas AlexandrosKosmas Team2 b.
14.Kyprý PetrFight Club České Budějovice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Emanuel Viktor Red Dragon Team Praha
NeobsazenoStředočeský
Kiprý Petr Karate Panthers Český Krumlov Jihočeský
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciJihomoravský
Klíma Matěj KK Tygr Karlovy Vary Karlovarský
Devátý Richard SKK Shotokan Liberec Liberecký
NeobsazenoKrálovéhradecký
NeobsazenoPardubický
NeobsazenoKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
NeobsazenoMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR 2016)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut