KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 3 8 4 396
2. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 7 3 6 1 1 352
3. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 10 1 2 4 344
4. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 7 3 5 324
5. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 1 4 3 1 320
6. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 5 3 7 3 314
7. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 7 6 2 312
7. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 4 6 4 312
9. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 7 10 1 310
10. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 1 5 300
11. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 5 3 5 1 298
12. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 2 9 4 296
13. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 5 4 2 1 278
14. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 5 4 1 4 1 277
15. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 7 2 1 2 274
15. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 7 8 2 274
17. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 1 1 2 250
18. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 4 2 1 247
19. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 5 1 3 3 1 231
20. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 5 2 5 3 1 226
21. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 5 1 2 3 222
22. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 5 2 1 204
23. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 5 4 2 1 203
24. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 2 3 2 1 202
24. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 4 202
26. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 3 2 6 196
27. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 1 1 194
28. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 5 3 192
29. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 5 3 2 188
30. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 5 2 2 185
31. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 4 4 184
31. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 1 184
33. Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 2 176
34. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 3 3 2 174
35. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 5 168
36. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 4 2 162
37. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 2 3 3 4 160
38. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 5 156
39. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 3 1 148
40. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 1 146
41. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 2 2 144
42. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 4 5 3 143
43. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4 3 1 142
44. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 2 140
44. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 5 140
46. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 1 138
46. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 1 1 138
48. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 136
48. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 3 136
50. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 6 1 1 134

Stránka: 1/15
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů