KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 48
2. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 40
3. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
3. postup Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
3. pokles David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
3. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 32
3. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
3. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 32
9. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 28
9. Maria Kobernyk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 28
9. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 28
9. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 28
13. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 26
13. Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 1 26
15. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
15. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
15. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
15. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
15. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
15. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
15. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
15. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
15. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
15. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
15. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
26. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
27. Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 16
27. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
27. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
27. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
27. Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
27. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 16
27. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
27. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
27. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
27. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
27. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
27. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
27. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
27. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
27. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
27. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
27. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 16
44. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 12
44. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
44. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
47. postup Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
47. pokles Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
47. Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
47. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů