KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Drábek Česká republika CZE 8 312
2. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 1 284
3. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 5 2 1 282
4. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 5 2 1 264
4. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 5 2 1 264
6. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 2 3 240
7. Jiří Krych Česká republika CZE 4 2 216
8. Filip Černík Česká republika CZE 4 1 2 212
8. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 212
10. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 1 1 2 205
11. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 4 1 1 196
12. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 3 1 3 191
13. Petr Podrábský Česká republika CZE 4 1 188
14. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 2 1 2 181
15. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 180
16. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 3 4 168
16. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 4 168
18. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 164
19. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 160
20. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 152
21. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 5 2 149
22. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 3 2 148
23. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 2 2 1 144
24. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 1 1 140
25. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 136
26. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 3 4 1 134
27. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 5 128
27. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 2 128
29. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 3 3 2 126
30. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 4 1 1 123
31. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 4 1 1 122
32. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 120
33. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 5 4 116
34. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 114
34. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 114
34. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 1 1 114
37. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 4 5 2 111
38. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4 1 108
39. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 2 1 104
39. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 104
41. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 102
42. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 96
42. Dominik Nechyba Česká republika CZE 2 1 96
44. Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 1 88
45. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
45. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 1 2 84
45. Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 84
48. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 80
48. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 80
50. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 3 76

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů