KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 108
2. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 79
3. Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 2 72
3. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
3. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
3. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
3. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 2 72
8. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
8. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 60
10. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 57
11. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 2 1 54
12. Michaela Budajová Champions Team CZE 2 48
12. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
12. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 2 48
12. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 48
12. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 48
17. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 1 43
18. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 42
19. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 39
20. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 36
20. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 36
20. Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 36
20. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
20. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 1 36
20. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
20. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
20. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 36
20. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 1 1 36
20. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
20. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 36
31. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 31
32. Tereza Jůnová Champions Team CZE 1 1 30
32. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 30
34. Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 25
34. Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 25
34. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 25
37. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 24
37. Miroslav Boguský Champions Team CZE 1 24
37. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 24
37. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 24
37. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 24
37. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
43. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 22
43. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 22
45. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 18
45. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 1 18
45. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 18
45. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 18
49. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 16
49. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů