KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 3 2 1 124
2. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 108
3. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 3 1 2 106
4. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 6 100
4. Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 1 100
6. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 96
7. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 1 94
8. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 3 1 92
9. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 88
10. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 1 1 84
11. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 80
12. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 78
13. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 76
13. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 1 76
13. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 76
13. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 2 2 76
17. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 3 72
17. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 72
17. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 72
17. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 2 1 72
21. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 2 1 1 70
21. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 70
23. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 68
24. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 1 66
24. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 2 1 66
26. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 3 1 64
26. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 3 64
26. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 3 64
29. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 60
29. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 60
29. Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE 2 60
29. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
29. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 60
29. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 60
29. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 60
29. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 2 60
29. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 2 60
38. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 56
38. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 56
38. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 56
41. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 1 1 55
42. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 1 1 52
42. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 52
42. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 1 1 52
42. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 52
42. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 52
47. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 50
48. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 1 48
48. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 48
48. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 1 48

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů