KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 1 7 1 340
2. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 7 1 2 3 304
3. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 7 4 1 280
4. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 6 2 1 264
4. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 7 2 1 264
6. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 5 4 1 252
7. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 5 2 4 204
7. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 3 4 1 204
9. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 2 3 1 200
10. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 2 4 2 198
11. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 5 2 2 1 1 195
12. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 3 3 194
13. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 4 2 2 1 190
13. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 1 190
15. Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 4 1 2 188
15. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 5 1 2 188
15. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 1 188
15. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 5 1 2 188
15. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 188
20. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5 4 1 186
21. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 182
22. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 1 2 2 178
23. Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 2 176
24. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6 3 1 168
24. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 5 168
26. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 4 164
27. Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 1 2 162
27. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 4 2 162
29. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 5 156
30. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 1 150
31. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 148
31. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 3 1 148
31. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 3 1 3 148
34. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 2 3 3 144
35. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 140
35. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 4 2 140
35. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 7 1 140
38. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 136
38. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 136
38. Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 3 1 1 136
41. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 4 1 134
42. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 3 2 132
43. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 2 128
44. Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 3 2 1 126
45. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
45. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 124
45. Kateřina Štecová Champions Team CZE 3 1 124
48. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 4 120
48. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 1 2 2 120
48. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 3 4 1 120

Stránka: 1/12
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů