KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 120
1. postup Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 2 120
3. postup Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 2 1 1 108
3. pokles Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 108
5. pokles Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 1 96
5. postup Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 96
7. postup Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 84
7. postup Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 2 84
9. postup Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
9. postup Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
9. postup Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
9. postup Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 2 72
9. pokles Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 72
9. pokles Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
9. postup Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 3 72
9. pokles Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
9. postup Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
18. postup Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
19. pokles Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 48
19. postup Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 4 48
19. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
22. pokles Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 36
22. pokles Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
22. postup Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 36
22. postup Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
22. pokles Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
22. pokles Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 2 36
22. postup Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 36
22. postup Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
22. postup Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 36
22. postup Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 36
32. pokles Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 3 30
33. pokles Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 28
34. pokles Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 24
34. pokles Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
34. pokles Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 24
34. postup Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 24
34. postup David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 24
34. postup Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 24
34. pokles David Ulvr Karate Vision Praha CZE 2 24
34. pokles Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 24
42. pokles Elvíra Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 18
42. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
42. pokles Ondra Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 18
42. postup Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 18
46. postup Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 16
47. postup Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
47. pokles Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 12
47. postup Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
47. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů