KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 1 90
2. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 76
3. postup Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 60
3. postup Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 60
5. postup Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 54
6. pokles Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 48
7. postup Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 1 36
7. pokles Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 36
7. pokles Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 36
7. postup Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 36
11. pokles Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 27
12. postup Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 2 26
12. pokles Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 2 26
14. pokles Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 25
15. postup Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 18
15. postup Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 18
17. pokles Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 16
17. postup Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 16
19. pokles Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 15
20. postup David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 13
20. pokles Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 13
22. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 12
22. pokles Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 12
24. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
25. pokles Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 7
25. postup Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 7
27. pokles Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 6
27. postup Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
27. postup Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
30. postup Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 5
31. postup Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 1 4
32. pokles Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3
32. postup Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3
32. pokles Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
32. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3
32. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 3
37. pokles Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2
37. postup Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 2
39. pokles Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
39. postup Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1
39. pokles Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1
39. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
39. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1
39. postup Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1
39. pokles Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
39. pokles Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů