KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 140
2. postup Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 112
3. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 92
4. pokles Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 1 90
5. postup Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 2 84
5. postup Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 84
7. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 1 68
8. pokles Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 60
9. postup Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 2 59
10. postup Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 2 58
11. pokles Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 54
12. pokles Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 1 1 48
13. pokles Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 2 42
14. postup Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 34
15. postup Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 1 31
16. pokles Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 26
17. pokles Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 25
18. postup Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 20
19. pokles Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 16
19. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 16
19. postup Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 16
22. pokles David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 13
22. pokles Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 13
24. postup Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 1 1 12
24. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 12
26. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
27. pokles Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 7
27. pokles Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 7
29. pokles Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 6
29. pokles Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
29. pokles Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
32. pokles Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 5
33. pokles Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3
33. pokles Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3
33. pokles Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
33. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3
33. pokles Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 3
38. pokles Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2
38. pokles Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 2
40. pokles Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
40. pokles Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1
40. pokles Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1
40. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
40. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1
40. pokles Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1
40. pokles Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
40. pokles Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů