KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 3 3 184
2. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 5 180
3. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 4 1 1 162
4. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 156
5. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 3 2 148
6. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 1 3 132
6. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 4 132
8. Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 7 108
9. Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE 1 2 2 1 106
10. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan CZE 1 1 3 1 94
10. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 94
12. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 82
13. Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE 2 2 1 1 76
14. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 72
14. Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE 2 1 72
14. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 1 2 72
17. Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 2 68
18. Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 3 1 65
19. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 2 2 56
19. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 56
21. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 4 52
21. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE 1 2 1 52
23. David Kavalír Sport Relax CZE 1 2 1 51
24. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 2 50
25. Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 48
25. Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 48
27. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 1 46
27. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 1 1 1 46
29. Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 44
30. Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 43
31. Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 4 38
32. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 36
32. Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 4 36
34. Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE 1 1 2 35
35. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 2 34
35. David Stárek KK Jeseník CZE 1 1 1 34
37. Adéla Krátká KCK Team CZE 2 32
38. Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 1 1 1 26
39. Daniel Beneš SKBU Hostivař CZE 1 24
39. Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE 1 24
39. Nikola Chybíková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 24
39. Michal Sáblík Sokol Tišnov CZE 1 24
39. Jakub Scholz Sport Relax CZE 1 24
39. Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 24
39. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 2 24
46. Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 23
47. Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE 1 1 22
48. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE 1 1 2 21
49. Tomáš Knápek TARO KAN CZE 1 1 20
49. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 1 2 20

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů