KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 4 6 1 3304
2. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 58 24 17 2 3215
3. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 64 11 27 2 1 2774
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 50 15 16 3 1 2642
5. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 16 25 11 8 2024
6. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 47 20 21 7 7 2001
7. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 40 15 30 6 5 1706
7. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 37 11 24 7 1706
9. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 23 25 39 6 3 1695
10. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 27 30 30 6 4 1681
11. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 32 10 22 5 4 1664
12. Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 27 14 15 4 1602
13. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 15 29 34 8 3 1592
14. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 15 25 34 15 1 1513
15. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 44 11 10 3 1474
16. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 28 12 21 5 1468
17. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 19 10 6 3 2 1462
18. Filip Vít SHOBU Academy CZE 27 17 17 5 5 1400
19. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
20. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 22 16 22 7 2 1312
21. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 15 12 33 13 6 1247
22. Jakub Tesárek Česká republika CZE 13 8 9 2 1 1233
23. Adéla Šinerová Česká republika CZE 27 7 14 3 1 1169
24. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 21 20 20 14 3 1168
25. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 23 9 12 4 2 1162
26. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 15 13 16 4 2 1135
27. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 25 8 9 3 2 1124
28. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 23 10 12 6 2 1117
29. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 10 14 34 19 4 1113
30. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 18 9 25 3 2 1102
31. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 19 9 15 6 1 1083
32. Vít Masař BUDO KAN, z.s. CZE 23 4 5 3 1 1067
33. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 21 9 11 6 3 1028
34. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 13 17 19 7 4 1019
35. Lukáš Janda Česká republika CZE 13 14 20 4 4 994
36. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 17 9 7 4 884
37. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 13 12 15 7 2 869
38. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 10 12 13 7 3 855
39. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 12 13 16 1 2 827
40. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 4 6 5 3 818
41. Anežka Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 19 16 14 2 3 817
42. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 12 9 15 6 3 804
43. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 7 7 4 1 780
44. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 6 2 1 1 778
44. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 13 9 12 3 3 778
46. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 16 3 10 2 771
47. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 10 14 5 5 745
48. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 8 4 30 11 5 739
49. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 12 11 15 8 2 730
50. Barbora Bosnyaková Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726

Stránka: 1/50
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů