KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 4 6 1 3304
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 58 21 17 2 3135
3. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 64 11 27 2 1 2774
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 47 16 19 3 1 2520
5. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 31 16 25 11 8 1940
6. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 47 19 19 5 4 1921
7. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 33 15 18 4 1786
8. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 39 11 25 7 1728
9. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 28 32 32 6 4 1723
10. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 23 25 39 6 3 1695
11. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 39 14 28 5 4 1606
12. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 15 28 34 8 3 1568
13. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 30 10 20 5 4 1552
14. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 21 11 6 3 2 1498
15. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 15 25 33 14 1 1493
16. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 46 11 10 3 1492
17. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 15 9 12 2 1 1483
18. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 28 12 21 5 1468
19. Filip Vít SHOBU Academy CZE 27 17 17 5 5 1400
20. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
21. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 22 16 22 7 2 1312
22. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 16 12 31 13 6 1231
23. Adéla Šinerová Česká republika CZE 27 7 14 3 1 1169
24. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 21 20 20 13 3 1162
25. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 25 8 9 3 2 1124
26. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 23 10 12 6 2 1117
27. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 10 14 33 18 3 1091
28. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 19 9 15 6 1 1083
29. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 18 9 24 3 1 1082
30. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
31. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 21 9 10 4 2 1054
32. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 15 10 15 4 2 1040
33. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 15 15 21 4 4 1036
34. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 21 9 11 6 3 1028
35. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 13 17 19 7 4 1019
36. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 6 8 6 3 1014
37. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 13 12 15 7 2 869
38. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 21 20 14 2 3 867
39. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 12 13 16 1 2 827
40. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 17 4 3 3 1 811
41. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 17 6 7 4 804
41. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 12 9 15 6 3 804
43. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 7 10 4 1 794
44. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 10 14 5 5 745
45. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 8 4 30 11 5 739
46. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 12 11 15 8 2 730
47. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726
48. Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE 10 6 20 6 2 711
49. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 4 16 11 11 3 699
50. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 7 7 28 12 5 663

Stránka: 1/50
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů