KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 4 6 1 3304
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 57 18 17 2 3011
3. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 64 11 27 2 1 2774
4. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 43 16 19 3 1 2352
5. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 45 19 18 1 3 1829
6. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 33 15 18 4 1786
7. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 27 16 25 11 8 1760
8. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 39 11 25 7 1728
9. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 28 32 32 6 4 1723
10. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 23 25 39 6 3 1695
11. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 21 11 6 3 2 1498
12. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 46 11 10 3 1492
13. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 15 9 12 2 1 1483
14. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 36 13 27 4 3 1472
15. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 28 12 21 5 1468
16. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 15 25 31 13 1 1457
17. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 14 25 33 8 3 1436
18. Filip Vít SHOBU Academy CZE 27 17 17 5 5 1400
19. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
20. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 26 10 16 5 4 1336
21. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 22 15 22 6 2 1272
22. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 16 12 28 13 5 1187
23. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 27 7 14 3 1 1169
24. Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE 21 20 20 13 3 1162
25. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 25 8 9 3 2 1124
26. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 19 9 15 6 1 1083
27. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
28. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 21 9 11 6 2 1026
29. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 13 17 19 7 4 1019
30. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 6 8 6 3 1014
31. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 18 9 18 3 1 1006
32. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 15 14 21 4 4 1004
33. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 9 11 33 16 2 965
34. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 20 9 11 5 1 947
35. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 13 10 11 4 2 916
36. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 13 12 15 7 2 869
37. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 21 20 14 2 3 867
38. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 12 13 16 1 2 827
39. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 16 7 10 4 2 814
40. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 12 9 15 6 3 804
41. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 20 7 10 4 1 794
42. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 12 11 15 8 2 730
43. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 10 13 5 5 729
44. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726
45. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 8 4 30 9 5 723
46. Michal Slávik SKIF Czech Republic CZE 10 6 20 6 2 711
47. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 4 16 11 11 3 699
48. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 7 7 28 12 5 663
49. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 6 16 10 4 3 647
50. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 8 8 4 1 634

Stránka: 1/47
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů