KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 64
2. postup Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 1 62
3. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 52
4. postup Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 48
4. pokles Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
4. postup Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 1 1 48
4. postup Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
4. postup Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 1 48
9. postup Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 44
10. postup Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 2 1 42
11. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 40
11. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 40
13. postup Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
13. postup Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
13. postup Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
13. postup Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 36
13. postup Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 36
13. postup Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
13. postup Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
13. postup Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
13. postup Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
13. postup Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 36
13. postup Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
13. postup Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 36
13. postup Maxim Simon SKBU Hostivař CZE 1 36
13. postup Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 36
13. postup Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE 1 36
13. postup Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 1 36
29. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 35
30. pokles Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
30. pokles David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 32
32. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 31
33. postup David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 30
33. pokles Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 30
35. pokles Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 1 28
36. pokles Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE 1 1 26
37. postup Martin Bednár Karate Havířov CZE 1 24
37. postup Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
37. postup Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
37. pokles Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
37. postup Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 24
37. pokles Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 1 1 24
37. postup Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 24
37. postup Klára Jánová Karate České Budějovice CZE 1 24
37. postup Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
37. postup David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 24
37. postup Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
37. pokles Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
37. postup Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 24
37. postup Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů