KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 6 6 2 298
2. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 3 6 8 2 1 281
3. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 2 7 3 1 265
4. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 6 3 1 252
5. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 5 2 3 222
6. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 6 204
7. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 5 2 3 188
7. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 2 188
9. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 180
9. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 5 180
11. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 2 1 160
12. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 2 154
13. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 2 4 1 1 153
14. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 1 2 2 152
15. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 3 144
15. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 4 2 144
17. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 1 134
18. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 1 132
19. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 3 2 1 128
19. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 128
21. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 1 122
22. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 6 120
22. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 120
22. Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 4 120
25. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 108
25. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 2 108
27. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 3 4 4 1 106
27. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 5 2 2 106
29. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 104
30. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 3 2 102
31. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 98
32. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 2 96
32. David Kavalír Sport Relax CZE 2 1 2 96
32. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 96
32. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
32. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 96
37. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 2 1 94
38. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 3 92
39. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 1 91
40. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 1 90
40. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 2 1 3 90
42. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 88
42. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 1 1 88
44. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 1 86
45. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 84
45. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 2 1 84
45. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 84
48. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 2 3 82
49. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 80
50. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 78

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů