KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
2. postup Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 40
2. postup Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 40
2. postup Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 40
2. postup Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 40
6. postup Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 32
6. postup Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
6. postup Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 32
6. postup David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 32
10. postup Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE 1 1 26
11. postup Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
11. postup Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
11. postup Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
11. postup Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 24
15. postup Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 1 18
16. postup Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
16. postup Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 16
16. postup Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 2 16
16. postup Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 16
16. postup Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
16. postup Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
16. postup David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
16. postup Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
16. postup Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE 2 16
16. postup Hana Štrumfová Karate Polička CZE 1 16
26. postup Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
26. postup Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 12
28. postup Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE 1 8
28. postup Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE 1 8
28. postup Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
28. postup Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE 1 8
28. postup Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
28. postup Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
28. postup Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
28. postup Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
36. postup Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
36. postup Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
36. postup Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 4
36. postup Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 1 4
36. postup Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
36. postup Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
36. postup Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
36. postup Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů