KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 168
2. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 5 144
3. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 2 1 132
4. Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 126
5. Tereza Plevová KK Lichnice CZE 4 2 1 122
6. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 2 2 120
6. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 1 4 120
8. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 114
9. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 2 2 2 108
9. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 3 1 108
11. Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 3 2 100
12. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 1 98
13. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 3 96
13. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 96
13. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 2 1 96
16. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 1 1 90
17. Filip Krišal Sokol Sadská CZE 2 1 88
17. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 2 1 2 88
17. Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE 2 2 88
20. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 3 1 84
21. Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 1 83
22. Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 82
22. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 82
24. Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE 2 3 80
25. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 76
25. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 76
25. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 1 2 76
28. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 3 72
28. Filip Černík Sokol Sadská CZE 2 72
28. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
28. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
28. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 2 72
28. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 2 72
28. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 1 72
35. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 70
35. David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 2 1 70
35. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 2 3 70
38. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 2 2 1 68
38. Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 2 68
40. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 2 1 1 66
41. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 4 1 64
42. Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 2 1 61
43. Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 60
44. Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 56
44. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 56
44. Adéla Matušková KKD Bruntál CZE 2 1 56
44. Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 4 56
48. Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE 2 1 1 54
48. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE 2 1 2 54
48. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 1 1 54

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů