KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 4 8 328
2. Vendula Štěpánová Česká republika CZE 5 1 5 1 1 303
3. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 5 2 2 2 1 300
4. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 7 1 1 1 286
5. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 7 1 1 1 266
6. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 6 2 5 1 262
7. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 4 4 5 256
8. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 4 4 1 252
9. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 4 3 1 248
10. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 6 240
11. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 7 1 238
11. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 1 3 1 238
13. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 1 1 234
14. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 5 1 1 214
15. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 5 1 202
15. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 3 2 4 202
17. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 1 200
18. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 188
19. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 6 1 178
20. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 1 1 173
21. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 1 2 3 170
22. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 4 1 166
22. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 6 1 166
24. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 7 1 164
24. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 1 164
26. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 1 161
27. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 5 156
27. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 156
29. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 2 1 153
30. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 150
31. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 146
32. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 6 2 2 145
33. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 1 137
34. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 4 3 1 135
34. David Kavalír Sport Relax CZE 1 2 4 4 1 135
36. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
36. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 3 132
36. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 7 132
36. Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 132
40. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 2 1 125
41. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 2 1 1 1 121
42. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 2 1 4 120
42. František Chudoba GRYF z.s. CZE 3 1 120
42. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
42. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 120
46. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 119
47. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 2 3 2 118
48. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 3 4 116
49. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 3 1 109
50. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6 3 108

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů