KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 76 32 36 5 1 3646
2. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 76 45 43 6 5 3434
3. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 4 6 1 3304
4. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 58 23 19 2 3215
5. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 45 49 67 12 3 3185
6. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 65 11 29 2 2 2828
7. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 53 19 32 5 1 2756
8. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 52 29 38 17 7 2524
9. Filip Vít SHOBU Academy CZE 57 28 28 7 5 2502
10. Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 39 12 9 1 4 2431
11. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 37 20 36 20 10 2330
12. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 20 36 65 25 5 2302
13. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 50 22 42 18 6 2293
14. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 37 22 24 3 2 2260
15. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 37 26 35 12 5 2213
16. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 56 17 11 3 3 2196
17. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 44 17 35 2 3 2178
18. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 32 28 29 10 4 2134
19. Filip Černík Česká republika CZE 50 15 14 2 1 2131
20. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 35 27 25 13 4 2117
21. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 64 18 28 4 1 2080
22. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 43 7 15 15 4 2063
23. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 30 23 18 5 2 2047
24. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 40 15 11 2 2 2006
25. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 44 12 13 9 7 1988
26. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 32 26 26 12 3 1980
27. Petr Podrábský Česká republika CZE 36 15 27 7 2 1956
28. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 32 17 24 13 8 1937
29. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 32 15 34 15 7 1907
30. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 33 13 37 9 2 1891
31. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 33 10 18 3 4 1845
32. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 36 11 18 5 3 1835
33. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 18 32 42 11 6 1823
34. Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 41 6 9 5 2 1770
35. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 41 11 27 7 1752
36. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 34 16 20 9 1 1744
37. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 40 10 11 7 6 1728
38. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 41 6 13 6 4 1721
39. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 35 22 26 4 1718
40. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 33 16 19 2 4 1708
41. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 14 24 65 26 9 1706
42. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 28 19 28 7 3 1674
43. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 31 15 19 13 5 1672
44. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 23 19 36 14 4 1667
45. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 35 7 21 8 4 1642
46. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 23 17 25 8 4 1641
47. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 30 15 22 3 3 1624
48. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 35 10 13 3 2 1620
49. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 22 29 16 8 5 1611
50. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 20 7 4 1 1610

Stránka: 1/96
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů