KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 76 32 36 5 1 3646
2. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 76 45 43 6 5 3434
3. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 33 4 6 1 3304
4. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 45 49 67 12 3 3185
5. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 57 20 19 2 3099
6. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 65 11 29 2 2 2828
7. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 50 19 32 5 1 2636
8. Filip Vít SHOBU Academy CZE 57 28 28 7 5 2502
9. Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 39 12 9 1 4 2431
10. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 52 28 34 12 7 2422
11. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 20 36 64 24 4 2278
12. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 35 20 34 20 10 2218
13. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 56 17 11 3 3 2196
14. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 44 17 35 2 3 2178
15. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 35 22 24 3 2 2176
16. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 32 28 29 10 4 2134
17. Filip Černík Česká republika CZE 50 15 14 2 1 2131
18. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 35 27 25 13 4 2117
19. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 64 18 28 4 1 2080
20. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 46 20 42 15 5 2079
21. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 43 7 15 15 4 2063
22. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 40 15 11 2 2 2006
23. Petr Podrábský Česká republika CZE 36 15 27 7 2 1956
24. Jiří Krych Česká republika CZE 27 23 18 5 2 1927
25. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 30 26 26 12 3 1896
26. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 33 13 37 9 2 1891
27. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 41 12 13 9 7 1868
28. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 33 10 18 3 4 1845
29. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 34 18 32 11 4 1835
30. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 35 10 18 5 3 1775
31. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 41 11 27 7 1752
32. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 27 17 24 13 8 1745
33. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 35 22 26 4 1718
34. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 17 29 42 11 6 1715
35. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 33 16 19 2 4 1708
36. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 28 15 29 15 7 1683
37. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 14 23 63 26 9 1654
38. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 31 14 19 13 5 1645
39. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 31 16 20 9 1 1636
40. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 35 10 13 3 2 1620
41. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 22 29 16 8 5 1611
42. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 20 7 4 1 1610
43. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 46 13 17 5 1604
44. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 27 18 28 7 3 1602
45. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 39 12 20 5 2 1601
46. Daniel Drábek Česká republika CZE 36 6 9 5 2 1578
47. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 36 10 11 7 6 1572
48. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 23 16 21 8 4 1565
49. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 37 6 13 6 3 1561
50. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 28 15 22 3 3 1528

Stránka: 1/93
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů