KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 4 9 340
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 7 1 292
3. David Hološevič SKP karate Písek CZE 4 2 5 220
4. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 4 2 1 196
5. František Chudoba GRYF z.s. CZE 6 1 184
6. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 180
7. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 168
8. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 3 1 166
9. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 152
10. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 1 148
11. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 2 1 143
12. Přemysl Čarek Česká republika CZE 1 4 2 1 136
13. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 114
14. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 2 112
14. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 112
16. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 2 3 1 110
17. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 1 106
18. Filip Černík Česká republika CZE 4 2 104
19. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 2 1 1 98
20. Jan Běle SKP karate Písek CZE 2 3 2 1 90
20. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 2 2 90
22. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 2 88
23. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 1 1 86
24. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 84
25. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 1 82
26. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 80
27. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 78
28. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 4 1 76
29. Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 75
30. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 3 1 73
31. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 2 1 72
32. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 62
33. Jiří Vrba Champions team z.s. CZE 2 1 60
34. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 4 1 55
35. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 52
35. Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 52
37. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 51
38. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 50
39. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 1 48
39. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 48
39. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 48
42. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 44
42. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 44
44. Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 3 42
44. Jakub Svoboda SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 42
46. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 3 1 1 41
47. Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 40
48. Matěj Hekele K4 Hodonín, z.s. CZE 1 36
48. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 36
50. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 1 34

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů