KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 4 9 340
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 7 1 292
3. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 4 2 1 196
4. František Chudoba GRYF z.s. CZE 6 1 184
5. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 180
6. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 3 1 166
7. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 152
8. Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 148
9. postup David Hološevyč SKP karate Písek CZE 2 2 4 144
10. pokles Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 2 1 143
11. pokles Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 1 136
12. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 114
13. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 2 112
13. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 112
15. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 2 3 1 110
16. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 1 106
17. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 2 104
18. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 2 1 1 98
19. Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 2 2 90
20. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 2 88
21. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 84
22. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 1 82
23. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 78
24. Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 1 76
25. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 3 1 73
26. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 2 1 72
27. Jiří Vrba Champions team - Chodov CZE 2 1 60
28. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 52
29. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 3 1 51
29. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 51
31. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 50
32. Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 1 1 48
32. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 48
32. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 48
35. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 44
35. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 44
37. postup Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 42
37. pokles Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 3 42
37. pokles Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 42
40. pokles Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 40
41. pokles Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 36
42. postup Jan Běle SKP karate Písek CZE 2 2 1 34
42. pokles Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 1 34
42. pokles Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 34
45. pokles Adam Frinta SKP karate Písek CZE 2 1 1 33
45. pokles Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 33
47. pokles Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 32
47. pokles Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
47. pokles Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 32
50. pokles Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 1 28

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů