KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 7 13 444
2. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 7 1 1 297
3. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 1 3 2 236
4. František Chudoba GRYF z.s. CZE 7 1 208
5. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 4 2 1 196
6. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 180
7. Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 3 172
8. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 3 1 153
9. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 152
10. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 2 2 3 2 144
11. Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4 5 1 1 138
12. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 1 136
13. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 114
14. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 112
15. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 1 106
16. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 104
17. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 2 96
18. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 2 92
19. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 2 88
20. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 1 84
21. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 1 83
22. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 2 2 80
23. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 76
24. postup Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 70
25. pokles Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 64
26. pokles Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 62
27. pokles Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 56
27. pokles Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 56
29. pokles Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 4 54
30. pokles Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 53
31. postup David Hološevyč SKP karate Písek CZE 1 1 1 52
32. pokles Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 50
33. pokles Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 48
33. pokles Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 48
33. pokles Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 2 48
33. pokles Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 48
37. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 44
37. pokles Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 44
37. pokles Vojtěch Válek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2 1 44
40. pokles Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 42
41. pokles Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 40
41. pokles Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 40
43. pokles Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 38
43. pokles František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 38
45. postup Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4 36
46. postup Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 1 33
47. pokles Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 32
47. pokles Jiří Endršt Champions Team CZE 1 32
47. pokles Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
47. pokles Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 1 32

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů