KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 12 2 2 1 404
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 9 2 6 1 352
3. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 4 2 1 268
4. Adéla Šinerová Česká republika CZE 6 1 3 260
5. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 5 1 228
6. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 4 2 221
7. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 7 5 208
8. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 5 204
9. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 1 3 200
10. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 2 172
11. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
12. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 4 1 1 155
13. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 4 1 2 144
14. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 2 128
15. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 1 125
16. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 3 1 1 122
17. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 2 2 3 2 116
18. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 3 104
19. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 4 2 100
20. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 1 3 92
20. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 92
22. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 3 1 79
22. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 3 2 2 79
24. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 76
24. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 2 1 76
26. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 74
27. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 72
27. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 72
29. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 3 1 66
29. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 66
29. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 2 2 1 66
32. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 64
33. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 63
34. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 3 60
34. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 2 60
36. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 3 2 55
37. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 2 1 54
38. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 2 1 3 53
39. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 44
39. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 2 3 44
39. Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 44
42. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 1 39
43. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 35
44. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 33
45. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 2 32
45. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
47. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 29
48. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 28
48. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 28
50. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 27

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů