KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 12 2 2 1 404
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 9 2 6 1 352
3. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 4 2 1 268
4. Adéla Šinerová Česká republika CZE 6 1 3 260
5. Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 4 1 5 1 228
6. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 4 2 221
7. Mira Bučková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 7 5 208
8. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 3 4 5 204
9. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 1 3 200
10. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 1 180
11. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 2 172
12. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
13. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 4 1 1 155
14. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 4 1 2 144
15. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 2 128
15. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 2 1 128
17. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 1 125
18. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 3 1 1 122
19. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 2 2 3 2 116
20. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 3 104
21. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 4 2 100
22. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 1 3 92
22. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 92
24. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 1 90
25. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4 3 1 79
25. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 3 2 2 79
27. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 76
27. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 2 1 76
29. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 74
30. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 72
30. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 72
32. Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 3 1 66
32. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 66
32. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 2 2 1 66
35. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 64
36. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 63
37. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 2 3 60
37. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 2 60
39. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 3 2 55
40. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 2 1 54
41. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 2 1 3 53
42. Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 46
43. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 44
43. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 2 3 44
43. Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 44
46. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 42
47. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 1 39
47. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 39
49. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 35
50. Valentýna Hrazdírová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 33

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů