KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 11 2 1044
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE 12 1 4 868
3. Veronika Mišková TARO KAN CZE 10 5 6 736
4. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE 7 1 6 2 440
5. Sabina Forstová TARO KAN CZE 5 6 3 1 1 333
6. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan CZE 7 5 1 272
7. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 3 4 252
8. Simona Forstová TARO KAN CZE 7 1 9 2 248
9. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 6 1 3 2 240
10. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 6 6 236
11. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 7 1 3 228
12. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 5 216
13. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 6 1 1 1 214
14. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 1 3 3 1 211
15. Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE 1 3 6 2 1 202
16. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 4 6 1 193
17. Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE 1 3 7 3 180
18. Hana Ulíková Sport Relax CZE 5 2 4 2 162
19. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 3 3 5 1 158
20. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE 8 3 2 152
21. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 4 144
22. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 4 2 140
23. Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 2 3 126
24. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 3 3 3 1 124
25. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 4 3 118
26. Alena Platilová SC Flair CZE 1 5 4 108
27. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 2 4 106
28. Denisa Nováková SC Flair CZE 4 4 5 94
28. Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE 2 1 4 1 94
30. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 3 3 92
31. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 5 2 2 91
32. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 3 5 3 90
33. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 4 4 88
34. Markéta Nováková Sport Relax CZE 4 5 2 82
35. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7 2 78
36. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 1 4 72
37. Erika Mačátová KCK Team CZE 1 2 1 68
37. Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE 1 1 2 68
37. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 2 1 68
40. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 5 1 67
40. Tereza Hájková GRYF Liberec CZE 1 3 2 1 67
42. Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE 2 4 3 1 65
43. Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4 64
44. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 2 1 60
44. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 2 2 3 60
46. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 5 1 56
46. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan CZE 2 5 3 56
48. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 55
49. Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE 1 2 3 52
50. Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 2 1 50

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů