KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 11 2 1044
2. Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 12 1 4 868
3. Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE 10 5 6 736
4. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE 7 1 6 2 440
5. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 5 6 3 1 1 333
6. Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 5 1 272
7. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 3 4 252
8. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 7 1 9 2 248
9. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 6 1 3 2 240
10. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 6 6 236
11. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 7 1 3 228
12. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 6 1 1 1 214
13. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 1 3 3 1 211
14. Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE 1 3 7 3 180
15. Hana Ulíková Sport Relax CZE 5 2 4 2 162
16. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 3 3 5 1 158
17. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 4 3 1 157
18. Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 8 3 2 152
19. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 4 144
20. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 4 2 140
21. Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 2 3 126
22. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 3 3 3 1 124
23. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 4 3 118
24. Alena Platilová SC Flair CZE 1 5 4 108
25. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 2 4 106
26. Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE 1 5 2 1 102
27. Denisa Nováková SC Flair CZE 4 4 5 94
27. Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE 2 1 4 1 94
29. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 3 3 92
30. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 5 2 2 91
31. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 3 5 3 90
32. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 4 4 88
33. Markéta Nováková Sport Relax CZE 4 5 2 82
34. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7 2 78
35. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 72
36. Erika Mačátová KCK Team CZE 1 2 1 68
36. Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE 1 1 2 68
38. Tereza Hájková GRYF Liberec CZE 1 3 2 1 67
39. Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE 2 4 3 1 65
40. Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4 64
41. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 2 1 60
42. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 5 1 56
42. Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 5 3 56
44. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 55
45. Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 52
46. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 3 50
46. Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 2 1 50
46. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 1 3 50
46. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 3 1 1 50
50. Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 48

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů