KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 11 2 1044
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 1 2 828
3. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 10 4 5 692
4. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 1 5 2 360
5. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 7 1 1 2 325
6. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 6 2 1 1 289
7. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 4 3 3 252
8. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 5 1 248
9. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 7 1 3 228
10. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6 5 216
11. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 2 3 212
12. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 6 1 1 192
13. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 5 1 1 1 190
14. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 4 6 188
15. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 4 1 8 2 184
16. Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE 4 1 3 1 182
17. Hana Ulíková Sport Relax CZE 5 2 4 2 162
18. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 2 1 159
19. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 3 2 152
20. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 3 3 5 148
21. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 3 7 2 146
22. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 128
23. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 2 3 126
24. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 4 3 118
25. Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3 1 1 111
26. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 4 104
27. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5 4 100
28. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 2 2 3 1 96
28. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 4 3 96
28. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 96
31. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 2 4 1 95
32. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 2 92
33. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 86
34. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 3 4 4 82
34. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 82
36. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 78
36. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7 2 78
38. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 5 2 2 75
39. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 1 4 72
40. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 2 5 3 70
41. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 5 1 67
41. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 3 2 1 67
43. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 64
43. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 1 64
45. Markéta Nováková Sport Relax CZE 4 3 2 62
46. Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 1 1 55
47. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 4 2 1 52
48. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 3 48
49. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 3 2 1 46
49. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 2 46

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů