KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 11 2 1044
2. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 12 1 2 828
3. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 10 4 5 692
4. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 1 5 2 360
5. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 7 1 1 2 325
6. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 6 2 1 1 289
7. Adéla Šinerová Česká republika CZE 4 3 3 252
8. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 6 5 1 248
9. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 7 1 3 228
10. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6 5 216
11. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 2 3 212
12. Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 3 3 192
12. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 6 1 1 192
14. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 5 1 1 1 190
15. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4 6 188
16. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 4 1 8 2 184
17. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 4 1 3 1 182
18. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 2 3 1 178
19. Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 5 2 4 2 162
20. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 2 1 159
21. Anežka Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 8 3 2 152
21. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 3 152
23. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 3 2 148
23. Tereza Zlatohlávková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 3 5 148
25. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 3 7 2 146
26. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 1 1 143
27. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 128
28. Petra Halamová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 2 3 126
29. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 4 3 118
30. Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5 5 108
31. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 2 3 1 1 106
32. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 4 104
33. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 102
34. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 3 100
35. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 2 2 3 1 96
35. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 4 3 96
35. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 96
38. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 2 4 1 95
39. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 2 92
40. Denisa Nováková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 3 4 4 82
40. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 82
42. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7 2 78
43. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 5 2 2 75
44. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 73
45. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 1 4 72
46. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 2 5 3 70
47. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 5 1 67
47. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 3 2 1 67
49. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 64
49. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4 1 64

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů