KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 8 2 1088
2. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 11 2 3 436
3. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 1 1 376
4. Adéla Šinerová Česká republika CZE 9 1 2 1 1 372
5. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 2 1 354
6. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 9 2 332
7. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 5 4 6 1 266
8. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 4 6 2 240
9. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 4 3 1 234
10. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 3 6 1 232
11. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 5 1 2 228
12. Pavla Čížková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 6 2 5 3 212
13. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 3 9 1 1 211
14. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 4 184
15. Veronika Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 1 6 2 178
16. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 7 1 1 173
16. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 5 1 1 173
18. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 5 161
19. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 1 5 3 1 146
20. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 136
20. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 5 1 136
20. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 2 2 136
23. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 1 134
24. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 7 1 132
25. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 128
26. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 2 3 1 126
27. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 4 1 122
28. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 2 1 1 120
29. Nikola Janoušová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4 3 3 1 118
29. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 4 2 118
31. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 4 1 114
31. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 7 1 2 114
33. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 2 112
34. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2 4 2 95
35. Petra Halamová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 2 1 1 93
36. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 88
36. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 2 3 88
36. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 4 88
39. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 3 80
39. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 6 1 80
41. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 1 2 2 79
42. Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 76
43. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 4 73
44. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 2 71
44. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 2 2 1 71
46. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 1 3 70
47. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 1 6 1 64
47. Markéta Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4 2 3 1 1 64
49. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 62
50. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů