KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 14 5 5 1 606
2. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 12 2 1 2 1 525
3. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 9 1 8 468
4. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 7 5 6 2 1 459
5. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 10 2 2 2 400
6. Filip Vít Česká republika CZE 7 5 2 1 341
7. David Stárek KK Jeseník CZE 4 5 5 3 290
8. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 3 5 3 1 262
9. Karel Imríšek Česká republika CZE 5 1 2 194
10. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 7 4 192
11. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 1 1 9 1 170
12. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 5 5 1 2 152
13. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 6 2 1 144
13. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 4 3 2 144
15. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 3 1 139
16. Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 2 1 132
17. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 3 1 1 131
18. Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 2 3 130
19. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 1 128
19. Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 2 3 128
21. David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 5 122
22. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 2 2 1 120
23. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 2 2 1 119
24. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 2 1 4 114
25. Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 2 7 1 1 113
26. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 7 1 1 112
27. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 4 3 108
28. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 4 3 3 107
29. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 1 106
29. Ronald Prokeš SC Flair CZE 1 2 2 4 1 106
31. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 5 1 98
32. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 2 1 1 97
33. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 4 1 94
34. Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 1 4 1 83
35. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 1 72
36. Martin Náhlovský SC Flair CZE 4 8 68
37. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 4 65
38. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 3 3 1 60
38. Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE 2 2 1 60
40. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 3 1 56
40. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 56
42. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 1 1 52
43. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 1 2 1 51
43. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 1 1 3 1 51
45. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 2 1 47
46. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 2 46
47. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 2 45
47. David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 2 3 45
47. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 4 2 45
47. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 1 1 45

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů