KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 14 5 5 1 606
2. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 12 2 1 2 1 525
3. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 9 9 6 496
4. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 9 1 8 468
5. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 7 5 6 2 1 459
6. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 10 2 2 2 400
7. Filip Vít SHOBU Academy CZE 7 5 2 1 341
8. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 5 5 3 290
9. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 6 1 1 264
10. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 3 5 3 1 262
11. postup Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 1 3 240
12. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 10 1 1 205
13. Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 5 1 2 194
14. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 7 4 192
15. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 2 3 178
16. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 9 1 170
17. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 3 2 4 3 1 155
18. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 5 3 3 152
18. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 5 5 1 2 152
20. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 5 2 1 146
21. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 3 6 2 1 144
21. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 3 2 144
23. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 1 8 3 1 139
24. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 2 1 132
25. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 3 1 1 131
26. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 3 1 128
26. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 3 128
28. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 5 122
29. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 2 2 1 120
30. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 2 2 1 119
31. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 2 1 4 114
32. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 7 1 1 113
33. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 7 1 1 112
34. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 3 108
35. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 4 3 3 107
36. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 1 106
36. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 2 4 1 106
38. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 5 1 98
38. postup Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 1 2 98
40. pokles Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 2 1 1 97
41. pokles Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 4 1 94
42. pokles Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 92
43. pokles Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 6 90
44. pokles David Herian Nagai-Michi o.s. CZE 5 1 84
45. pokles Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 1 4 1 83
46. pokles Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 82
47. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 8 68
48. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 4 65
48. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 2 1 65
50. postup Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 3 61

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů