KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 19 6 3 476
2. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 7 4 6 1 1 343
3. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 6 2 9 1 1 287
4. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 6 3 232
5. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 3 4 1 216
6. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 6 1 1 202
7. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 3 4 2 1 187
8. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 10 3 4 178
9. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 3 5 2 2 175
10. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 3 1 1 136
11. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 5 1 116
12. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 3 5 3 1 101
13. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 2 5 1 90
14. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 3 1 7 80
15. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 8 4 79
16. Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 1 2 72
17. Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 4 1 2 68
17. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 3 2 68
19. Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 60
20. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 58
21. Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 3 1 2 51
22. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 3 1 48
23. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 40
23. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 40
23. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 5 40
23. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 40
23. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 40
28. Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 2 38
29. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 36
30. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 3 2 32
31. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 2 2 29
32. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4 26
33. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
33. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 24
35. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 23
36. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 22
36. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 22
36. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 22
39. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 20
39. Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 1 20
39. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
39. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 20
39. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 20
39. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 20
39. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 20
39. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 20
47. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 1 18
48. Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 16
48. Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 16
48. Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 16

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů