KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 11 2 2 432
2. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 4 11 3 1 364
3. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 7 3 5 348
4. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 1 256
5. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 3 7 4 228
6. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 9 2 214
7. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 1 1 211
8. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 4 3 198
9. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 184
10. postup Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 3 6 2 1 164
11. pokles Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 146
12. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 136
13. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 1 108
14. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 1 1 104
14. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 104
16. Martin Fus Baník Havířov CZE 2 2 2 2 100
17. Petr Podrábský Česká republika CZE 2 84
17. Jiří Svítek KC Žatec CZE 3 3 84
19. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 1 80
20. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 76
20. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 76
20. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 1 2 1 76
23. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 75
24. Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 64
24. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 1 64
24. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 64
27. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 4 1 62
28. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 60
28. postup Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 60
30. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 56
30. pokles Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 56
32. pokles Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 52
32. pokles Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 52
34. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 48
35. pokles David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 3 44
36. pokles Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 2 2 40
37. pokles Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 36
37. pokles Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 3 36
37. pokles Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 36
37. pokles Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 36
37. pokles Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 1 36
42. pokles Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 32
42. pokles Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 32
42. pokles Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
45. pokles Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 28
45. pokles Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 28
45. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 28
48. pokles Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
48. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 24
48. pokles Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů