KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
64. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 27
64. Dan Syrový Karate Vision Praha CZE 1 1 2 27
103. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 26
103. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 1 3 1 26
105. Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 24
105. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
105. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 24
105. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
105. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 24
105. Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 24
105. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 24
105. Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 1 2 24
105. postup Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 24
105. pokles Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
105. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
116. Martin Bittner KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 22
116. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 22
116. Jonáš Sanislo KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 22
119. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 2 1 20
119. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 20
119. Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 20
119. Lukáš Jílek Champions team z.s. CZE 2 1 20
119. Martin Kočárek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 20
119. Petr Thieme SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 20
125. Michael Jahelka Česká republika CZE 1 1 19
125. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 19
125. Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 19
128. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 18
128. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 18
128. Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 18
131. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 1 17
131. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 1 1 17
133. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
133. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
133. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 16
133. Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 16
133. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
133. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 16
133. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 16
133. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
133. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
133. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 16
133. Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
133. Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 16
133. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 16
133. Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
147. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 15
148. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
148. Jakub Wohlrab KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 14
148. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 14

Stránka: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů