KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
65. postup Martin Bittner Sport Relax CZE 1 1 1 22
65. postup Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 22
65. pokles Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 22
104. pokles Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 2 1 20
104. pokles Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 20
104. pokles Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 20
104. pokles Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 2 1 20
104. pokles Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 1 20
104. pokles Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
110. pokles Michael Jahelka Česká republika CZE 1 1 19
110. pokles Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 19
112. pokles Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 1 1 18
112. pokles Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 18
114. pokles Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 1 1 17
115. pokles Daniel Brejcha SKIF Czech Republic CZE 1 16
115. pokles Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
115. pokles Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 16
115. pokles Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 16
115. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
115. pokles Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 16
115. pokles Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 16
115. pokles David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
115. pokles David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
115. pokles Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 16
115. pokles Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
115. pokles Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 16
115. pokles David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 16
115. pokles Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
129. pokles Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 15
130. pokles Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
130. pokles Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 1 1 14
130. pokles Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 14
130. pokles Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
134. pokles Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 13
135. pokles Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
135. pokles Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 12
135. pokles Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 12
135. pokles Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
135. pokles Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
135. pokles Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 12
135. pokles Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 12
135. pokles Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 12
135. pokles Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
135. pokles Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
135. pokles Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 12
135. postup Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
135. pokles Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
135. pokles Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
135. pokles Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
135. postup Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 12

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů