KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 5 1 192
2. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 1 184
2. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 184
4. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 152
5. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 143
6. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 4 132
7. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 128
8. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 120
8. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 2 120
8. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
11. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 119
12. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 6 2 116
13. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 4 1 112
14. Petr Podrábský Česká republika CZE 3 108
15. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 1 104
16. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 1 100
17. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 2 94
18. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 92
18. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 92
20. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 2 88
20. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 1 3 88
20. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 1 2 88
20. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 88
24. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 86
25. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 3 2 1 83
26. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 2 80
26. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 1 1 80
28. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 75
29. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 68
29. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 68
31. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 3 2 66
32. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 2 64
33. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 60
33. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 60
35. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 58
36. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 56
36. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 56
36. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 1 56
36. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 2 56
36. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 56
36. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 2 56
42. postup Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 1 53
43. pokles Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 52
43. pokles Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 52
43. pokles Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 1 52
43. pokles Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 52
47. pokles Jakub Hertl TJ KARATE Praha CZE 1 2 2 1 50
48. pokles Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 1 49
48. pokles Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 1 49
50. pokles Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 48

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů