KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Oliver Flores Ortiz Mexiko MEX 2 900
2. Francesco Pinto Itálie ITA 1 1 700
3. Mario Hodzic Černá Hora MNE 1 1 650
4. Döme Szegedi Maďarsko HUN 5 1 1 616
5. Mohamed Radwan Egypt EGY 1 600
6. Dino Povrženić Chorvatsko CRO 3 1 596
7. Karime Abou Etta Egypt EGY 1 400
7. Francesco D Onofrio Itálie ITA 1 1 400
7. Shahin Naghipour Jafari Judokan Frankfurt GER 1 400
10. Didar Amirali Kazachstán KAZ 2 300
10. Steven Dacosta Francie FRA 1 300
10. Ryan Jay Links Karate ENG 1 300
10. Tilemachos Kanellidis Řecko GRE 1 300
10. Samuele Marchese Itálie ITA 1 300
10. Seiya Saito Japonsko JPN 1 300
16. Dylan Rush Skotsko SCO 2 220
17. Tommy Azouz Francie FRA 1 200
17. Marin Brkic Bosna a Hercegovina BIH 1 200
17. Edgardi Castillo Venezuela VEN 1 200
17. Alexandr Gutnik Rusko RUS 1 200
17. Aziz Ismail Makedonie MKD 1 200
17. Goksel Karacan Turecko TUR 1 200
17. N. Katsarelis Řecko GRE 1 200
17. Furkan Kaya Turecko TUR 1 200
17. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 1 200
17. Farzam Shafiei Chapaki Írán IRI 1 200
17. Chun-Yu Sun Tchaj-wan TAI 1 200
28. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 5 1 192
29. Péter Sánta Maďarsko HUN 3 3 184
29. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 184
31. Bálint Ardai Maďarsko HUN 1 2 1 174
32. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 167
33. Dániel Jurca BVSC HUN 1 2 164
34. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 4 1 152
34. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 152
36. Johnathan Gilmour Shitokai SCO 1 1 148
37. Matej Homola KK Farmex Nitra SVK 1 2 2 1 145
38. David Podsklan KK Farmex Nitra SVK 1 1 140
39. Lukas Siebel Vulkan - Budo Karateschulen GER 1 1 136
40. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 2 4 3 132
41. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 3 128
41. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 128
41. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 3 1 1 128
44. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 3 1 124
45. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 120
46. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 119
47. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 6 2 116
48. Márk Csizmadia KAI SEI HUN 2 1 112
48. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 2 1 3 112
48. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 4 1 112

Stránka: 1/13
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů