KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
161. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 2 46
161. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 46
53. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 1 44
53. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44
53. To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 44
56. Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 1 1 43
57. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 42
57. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 42
59. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 40
59. Michael Jahelka Česká republika CZE 1 1 1 40
59. Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 1 40
59. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 40
59. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 40
59. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 40
59. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 40
59. David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 2 40
67. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 39
68. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 3 38
68. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 3 1 38
70. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 36
70. David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 2 36
70. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
70. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 2 2 36
70. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 36
70. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 36
70. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 36
70. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 36
78. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 34
78. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 2 34
80. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 32
80. Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 1 1 32
82. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 30
82. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 3 2 30
82. Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 3 1 30
85. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 2 2 28
85. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 28
85. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 3 28
88. Cyril Popek Karate Vision Praha CZE 2 1 27
89. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 24
89. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 24
89. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 24
89. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 2 24
89. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 24
89. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 24
89. David Skřivánek SKBU Hostivař CZE 1 24
89. Tomáš Slouka SKM Bílina CZE 1 24
89. Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 1 24
89. Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 24
89. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
100. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů