KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 70
2. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 66
3. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 2 58
3. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 58
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 50
6. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 48
7. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 4 44
8. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
9. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 34
10. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 32
10. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
12. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 24
12. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
12. Filip Starý Česká republika CZE 1 24
15. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 20
16. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
16. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 2 18
18. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 16
18. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
18. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 16
18. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 16
18. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
23. Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 12
23. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 12
23. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 12
23. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
23. postup David Skřivánek SKBU Hostivař CZE 1 12
28. pokles Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 9
28. pokles Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 9
30. pokles David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
30. pokles Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
30. pokles Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 8
30. pokles Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
30. pokles Jakub Novák Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
30. pokles Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
30. pokles Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
30. pokles Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
30. pokles David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
30. pokles Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
30. postup Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 8
41. pokles Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 7
42. pokles Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 6
43. pokles Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
43. pokles Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 1 4
43. pokles Ondřej Bradáč Schick Ryu Praha CZE 1 4
43. pokles David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 4
43. pokles Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 4
43. pokles Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
43. pokles Jakub Hruboň Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
43. pokles Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů