KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 70
2. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 58
3. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 1 50
4. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 48
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 42
5. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 42
7. Daniel Drábek Česká republika CZE 1 36
8. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 32
8. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 32
8. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
11. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 24
11. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
11. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 24
11. Filip Starý Česká republika CZE 1 24
15. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 20
16. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
16. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 2 18
18. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 16
18. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
18. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 16
18. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
18. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
23. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 12
23. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
25. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 10
26. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 9
27. Filip Exnar Česká republika CZE 1 8
27. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
27. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 8
27. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
27. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
27. Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
27. Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
27. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
27. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
36. Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 7
37. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
37. Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 1 4
37. Ondřej Bradáč Schick Ryu Praha CZE 1 4
37. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 4
37. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 4
37. Jakub Hruboň Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
37. Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 4
37. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4
37. Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
37. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
37. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
37. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
37. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
37. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů