KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 80
2. Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 64
3. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 60
4. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 1 1 56
5. Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE 4 54
6. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 6 50
7. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 48
7. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 48
9. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 3 42
10. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 40
10. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 1 1 40
12. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE 1 1 32
12. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 32
12. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 2 1 32
12. Jan Stránský KCK Team CZE 1 32
16. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 29
17. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 1 28
17. Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 3 28
19. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 1 24
19. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 24
19. Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE 1 24
19. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
19. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 24
19. postup Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 2 24
19. pokles Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 1 24
19. Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 24
19. Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE 2 2 24
19. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 24
19. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 1 24
30. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 20
30. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 1 20
30. Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 20
33. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 18
33. Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 1 2 18
33. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 18
33. Ondřej Vošoust Slavia TU Liberec CZE 1 18
37. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 1 1 1 16
37. Michal Doskočil KCK Team CZE 1 16
37. Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 16
37. Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE 1 16
37. Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE 1 16
37. Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 16
37. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 16
37. David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE 1 16
37. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 16
37. Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE 1 16
37. Matteo Tamborlani TARO KAN CZE 1 16
37. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
37. Jakub Tichota Kabu Praha CZE 2 16
50. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 14

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů