Kalendář závodů 2017
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 1)Leden 2017
(akcí: 2)Únor 2017
(24-16-8-4-2)
25.02. Velká cena Trutnova (Trutnov) *(KR)
(akcí: 6)Březen 2017
(24-16-8-4-2)
04.03. Kesl Cup (Praha) *(KR)
25.03. Vamberecký lvíček (Vamberk)
(akcí: 9)Duben 2017
02.04. Czech Goju-Ryu Gasshuku (Jindřichův Hradec)
08.04. Pohár nadějí (Česká Lípa) *(KR)
(36-24-12-6-3-2-1)
28.04. - 30. 04. Otevřené Soustředění Goju-Ryu (Prštice)
(36-24-12-9-6-3)
29.04. Grand Prix Ústí nad Labem (Ústí nad Labem) *(KR)
29.04. - 30. 04. Školení rozhodčích ČSKe (České Budějovice)
(akcí: 6)Květen 2017
(24-16-8-4-2)
06.05. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) *(KR)
13.05. MČR v karate Goju-Ryu (Brno)
(36-24-12-6-3-2-1)
28.05. 2. kolo NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga (Liberec) *(KR)
28.05. Pohár starosty města Chodov (Chodov)
(akcí: 5)Červen 2017
(36-24-12-6-3-2-1)
03.06. 1. kolo NP žactva (Trutnov) *(KR)
16.06. Krajské přebory Ústeckého a Libereckého kraje
(24-16-8-4-2)
19.06. Akademické Mistrovství ČR (Praha *(KR)
(18-12-6-3)
26.06. - 27. 06. LODM 2017 - karate (Brno) *(KR)
(akcí: 2)Červenec 2017
01.07. - 06. 07. Soustředění karate (Luhačovice)
16.07. - 23. 07. Youth Karate Camp 2017 (Drahonín)
(akcí: 1)Srpen 2017
19.08. - 26. 08. Repre Camp Jizerka 2017 (Jizerka)
(akcí: 8)Září 2017
16.09. - 17. 09. Seminář - Shihan Takeji Ogawa (9.DAN) (Hlinsko)
23.09. Karate Lions Cup (Pardubice) - nekoná se z důvodu pořádání ME WSF
(24-16-8-4-2)
23.09. Bohemia Open (České Budějovice) *(KR)
(24-16-8-4-2)
30.09. Shotokan Cup (Vamberk) *(KR)
(60-40-20-10-5)
30.09. - 01. 10. Euro Karate Grand Prix (Plzeň) *(KR)
(akcí: 10)Říjen 2017
(60-40-20-10-5)
30.09. - 01. 10. Euro Karate Grand Prix (Plzeň) *(KR)
(36-24-12-6-3-2-1)
07.10. 2. kolo NP žactva (Kladno) *(KR)
14.10. Trutnovský dráček (Trutnov)
(24-16-8-4-2)
14.10. Grand Prix North Bohemia (Ústí nad Labem) *(KR)
(36-24-12-6-3-2-1)
21.10. 3. kolo NP žactva (Dubňany) *(KR)
22.10. Liberecký pohár (Česká Lípa)
(24-16-8-4-2)
28.10. Wakizaši Cup (Nymburk) *(KR)
29.10. SKIF OPEN (Brno)
(akcí: 13)Listopad 2017
(24-16-8-4-2)
04.11. Generali Cup (Ústí nad Orlicí) *(KR)
(36-24-12-9-6-3)
04.11. Grand Prix Ostrava (Ostrava) *(KR)
04.11. - 05. 11. Seminář s hanshi Masaru Miurou, 9.DAN (Slaný)
(36-24-12-6-3-2-1)
16.11. - 19. 11. Mistrovství Evropy Karate Shotokan WSF (Pardubice)
(24-16-8-4-2)
18.11. XXIV. Vánoční cena Mladé Boleslavi (Mladá Boleslav) *(KR)
24.11. - 25. 11. Školení trenérů JSK ČSKe ve spolupráci s ČSKe (Brno)
24.11. - 26. 11. Školení trenérů ČSKe (Brno)
26.11. Mistrovství JSK ČSKe v karate a poháru talentů 2017 (Hustopeče)
(akcí: 5)Prosinec 2017
(48-32-16-8-4-2)
02.12. - 03. 12. Mistrovství ČR + Finále ligy (Karlovy Vary) *(KR)
09.12. - 10. 12. KrSKe - školení trenérů III.třídy (Trutnov)
Celkem: 67 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.