KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Wakizashi Cup 2007 - 15.09.2007

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Sokol Nymburk, StřČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 29
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
51.04%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Fedorová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Alena Platilová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata bay
1. kata bay Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Ludovít Blaho USK Slavia Liberec CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Amfora Praha CZE CZE
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Filip Doucek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Košař SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Alex Cigvintsev SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Robin Kudrač KC Žatec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Miroslav Novák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Daněk TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Daněk TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Semenec SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +70kg
1. kumite bay 18-20 yas +70kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +70kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +70kg Václav Chalupa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Simona Černá TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Petr Paulus TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Slávek Sahula KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -75kg Václav Chalupa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -80kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Mojmír Turek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Matějka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Michal Beneš TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay OPEN David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Matějka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Simona Černá TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Simona Černá TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Baník Příbram CZE CZE
2. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır