KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2007 - 15.09.2007

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk, StřČSKe
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
56.58%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Fedorová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Platilová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Petrů EMĚ Mělník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži
1. kata muži Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
2. kata muži Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Ludovít Blaho Slavia TU Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Amfora Praha CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Filip Doucek Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Košař SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Alex Cigvintsev SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Kudrač KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Daněk TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Daněk TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Semenec SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři +70kg
1. kumite junioři +70kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite junioři +70kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři +70kg Václav Chalupa Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Simona Černá Baník Příbram CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Petr Paulus Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Slávek Sahula KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Chalupa Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -80kg Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Mojmír Turek Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Matějka Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michal Beneš Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži BRH David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Matějka Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Simona Černá Baník Příbram CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Černá Baník Příbram CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Baník Příbram CZE CZE
2. kumite team muži KC Žatec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Wakizaši Cup 2013 11.05.2013
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Wakizaši Cup 2011 14.05.2011
Wakizaši Cup 2010 15.05.2010
Wakizaši Cup 2009 16.05.2009
Wakizaši Cup 2008 17.05.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk