KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Croatia 2010 - 09.01.2010 - 10.01.2010

şehir Samobor
Ülke Hırvatistan
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 83
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
69.12%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Frane Pejković Sokol Split CRO CRO
2. kata bay -9 yas Davor Drempetić KK Bushido CRO CRO
3. kata bay -9 yas Amar Hamamdžić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kata bay -9 yas Luka Tomić KK Tempo Zagreb CRO CRO
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Bruno Drempetić KK Bushido CRO CRO
2. kata bay -11 yas Frane Pejković Sokol Split CRO CRO
3. kata bay -11 yas Zdravko Grgić KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kata bay -11 yas Mersad Hanković KK Tigar Sisak CRO CRO
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Tina Čater KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata bayan -9 yas Petra Brlenčić Ivanec CRO CRO
3. kata bayan -9 yas Manca Komac ŠD Gorica SLO SLO
3. kata bayan -9 yas Brina Lucija Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Brina Lucija Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata bayan -12 yas Kiti Smiljan KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata bayan -12 yas Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
3. kata bayan -12 yas Lamija Kajmak Bosna-Hersek BIH BIH
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Andelko Meter Hırvatistan CRO CRO
2. kata bay 12-13 yas Fahrudin Delilović Mladost Vitez BIH BIH
3. kata bay 12-13 yas Marco Bonutto İtalya ITA ITA
3. kata bay 12-13 yas Bruno Drempetić KK Bushido CRO CRO
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata bayan 12-13 yas Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
3. kata bayan 12-13 yas Alíz Gyenes Senshi KC HUN HUN
3. kata bayan 12-13 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Roland Bagita Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Ivan Camin Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata bay 14-15 yas Liran Feinstein İsrail ISR ISR
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Katarina Piperin Sırbistan SRB SRB
3. kata bayan 14-15 yas Villa Carlotta İtalya ITA ITA
3. kata bayan 14-15 yas Nina Dordević Makedonya MKD MKD
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Marco Pasetto Goju Kai Veneta ITA ITA
3. kata bay 16-17 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 16-17 yas Almin Salkić Slovenya SLO SLO
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Nina Mariček KK Mon Chi SLO SLO
3. kata bayan 16-17 yas Puliksenija Jovanovska Makedonya MKD MKD
3. kata bayan 16-17 yas Tijana Koleska Makedonya MKD MKD
kata takýmlar bay -9 yas
1. kata takýmlar bay -9 yas Sokol Split (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay -9 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan -9 yas
1. kata takýmlar bayan -9 yas KK Shotokan Valenje (SLO) SLO SLO
2. kata takýmlar bayan -9 yas KK Ronin (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan -9 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas KK Ronin (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan -11 yas Ferhat D. Feri (BIH) BIH BIH
3. kata takýmlar bayan -11 yas KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Mladost Vitez (BIH) BIH BIH
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Ivan Križanac Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay -11 yas -30kg Petar Rod Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -30kg Josip Cafuk KK Ronin CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -30kg Stjepan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Kenan Ethemi Bosna-Hersek CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -34kg Tomislav Šaško Koprivnica CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg Nikola Jeličić Oblić BIH BIH
kumite bay -11 yas -38kg
1. kumite bay -11 yas -38kg Filip Novak M.Subotica CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -38kg Tino Ptičar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -38kg Jure Gornišek Oplotnica SLO SLO
3. kumite bay -11 yas -38kg Stefan Ilić Oblić BIH BIH
kumite bay -11 yas -42kg
1. kumite bay -11 yas -42kg Pintar Moreno KK Novi Grad BIH BIH
2. kumite bay -11 yas -42kg Igor Katanec Beketić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -42kg Dominik Konjević Nova Gradiška CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -42kg Leonard Šogorić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay -11 yas +42kg
1. kumite bay -11 yas +42kg Mateo Nikolić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -11 yas +42kg Mirsad Halilagić Ferhat D. Feri BIH BIH
3. kumite bay -11 yas +42kg Leon Marciuš Medimurje CRO CRO
3. kumite bay -11 yas +42kg Ivor Trojnar KK Nedelišće CRO CRO
kumite bayan -11 yas -32kg
1. kumite bayan -11 yas -32kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -32kg Damira Oremuš Fortiter Kaštela CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -32kg Sadea Bečirović Susedgrad CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -32kg Melanija Hrgarek Ivanec CRO CRO
kumite bayan -11 yas -36kg
1. kumite bayan -11 yas -36kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -36kg Ena Zrinščak Metal Jurdani CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -36kg Marija Čavka Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -36kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Erika Čižmar Podravski Sokol CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -40kg Ana Vretenar Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Reana Radovčić Finida CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Lidija Tušek Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Marina Barac Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Laura Rehak Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas +40kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -11 yas +40kg Tiana Lukavečki Ivanec CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -36kg
1. kumite bay 12-13 yas -36kg Adonis Markasheviq Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 12-13 yas -36kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Samedin Hodzić Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Vilim Mursić KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -41kg
1. kumite bay 12-13 yas -41kg Boran Berak Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -41kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Munir Šišić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Fran Vukonić KK Učka CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Mateo Nikolić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -48kg
1. kumite bay 12-13 yas -48kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite bay 12-13 yas -48kg Karlo Raguž Dakovo CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Jaka Komac ŠD Gorica SLO SLO
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Nikolas Obadič Globus Čakovec CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Nicola Manias İtalya ITA ITA
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Piltaver Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Kevin Žuber Slovenya SLO SLO
kumite bay 12-13 yas -57kg
1. kumite bay 12-13 yas -57kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -57kg Patrik Šumandl Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Domagoj Grgurić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Anel Hadžimuratagič KK Ronin CRO CRO
kumite bay 12-13 yas +57kg
1. kumite bay 12-13 yas +57kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas +57kg Matija Kos Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Filip Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Vanja Lončar Slavko Krivski Termal CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Anđela Stjepandić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Elma Alagić KK Una BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marina Barac Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Mirta Pensa Fortiter Kaštela CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Paula Andričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Maja Saldum Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -55kg
1. kumite bayan 12-13 yas -55kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -55kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Kati Florjančić Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Stela Eleonora Soldat KK Nedelišće CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas +55kg
1. kumite bayan 12-13 yas +55kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas +55kg Lucija Šegović Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Asima Handanović Ferhat D. Feri BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Dalma Keresztes Senshi KC HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dino Povrženić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Željko Zovko Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Enes Garibović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Gabriele Puleo Kodokan Firenze ITA ITA
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Viktor Krstevski Makedonya MKD MKD
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Petar Lamešić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Murselj Misimi Makedonya MKD MKD
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Uroš Stojčov Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Ivan Blažičević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ugur Aktas Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Benjamin Mehović Sanbon Vogosca BIH BIH
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Amer Sadiković Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikola Petrov Serbia SRB SRB
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Petreski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Strahinja Rajković Karadağ MNE MNE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Galičić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Aleksandar Šestakov Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonijo Josić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Iva Klepić Bosnia & Herzegovina BIH BIH
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Amina Adilović Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Fahira Fazlić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Helena Martinović Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sladjana Rajković Karadağ SRB SRB
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Andrijana Vičevac Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dajana Crnoglavac Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nina Kontošić CBS Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Danka Zorić KK RI CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Miller Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Žic Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Miloš Bulatović Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Riste Dodevski Makedonya MKD MKD
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Stefan Dukić Karadağ MNE MNE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dejan Zirojević Serbia SRB SRB
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Todor Risteski Macedonia MKD MKD
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Petar Barlović Karadağ MNE MNE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Stefan Joksić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Hasani Michele İtalya ITA ITA
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Juš Markač Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Alexander Buda Höning Macaristan BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Dejan Aleksić Zamet CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Bojan Jovanovski Macedonia MKD MKD
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Haris Jahić Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Simon Cook Austria AUT AUT
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ivan Veselčić Avusturya AUT AUT
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Bojan Matić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Mirza Balta KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Dmitrašinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Suada Tabaković Champion Ilidža BIH BIH
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jelena Tufegdžić Serbia SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Dalila Ansalone İtalya ITA ITA
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Andjela Vuković Karadağ MNE MNE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eldina Maslo Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tjaša Bertoncelj Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ana Dršković Karadağ MNE MNE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marija Sušac KK RI CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tina Minić Karadağ MNE MNE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lena Luković Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nathalie Reiter Avusturya AUT AUT
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Nikola Rilak Makedonya MKD MKD
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Arsenije Tadić Sırbistan SRB SRB
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Ljubiša Mihailović Karadağ MNE MNE
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Aykut Usda Türkiye TUR TUR
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Haris Škrijelj Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Haris Sujković Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Filip Vujadinović Karadağ MNE MNE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Alessandra Hasani İtalya ITA ITA
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Jelena Milivojčević Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Damira Bujan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Veronica Maurizzi İtalya ITA ITA
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sanja Cvrkota Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Danijela Milenković Serbia SRB SRB
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Čomagić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lucia Langošová Slovakya SVK SVK
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Gogita Arkanin Gürcistan GEO GEO
2. kumite bay OPEN Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
3. kumite bay OPEN Zarko Arsovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay OPEN Mario Vučić Hırvatistan CRO CRO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır